Herkes davul çalar bizimkiler ıslık

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar bildiğimiz gibi bu günden itibaren ramazandayız. Benim bildiğim kadarıyla ramazanda davulla uyanırdık. Fakat devir değişti:D. Şu anda kim olduğunu tespit edemediğim bir arkadaş evin altında 'ağrı dağın eteğinde' türküsünü ıslık halinde çalıyor:D. Acaba kafamı uzatıp arada'CANO CANO' diye bağırsammı diye içimden geçiriyorum:D. Galiba davulcuya yakalanmamak için biraz hızlı gidiyor ama sesi iyi çıkıyor arkadaşın:D. Yarın bi şekilde tespit edip her gece gelmesini tembih etmek lazım:D.

Sizde ramazan süresince karşılaştığınız acayiplikleri paylaşırsanız hem iftar çabuk gelir, hemde eğleniriz. Şimdiden herkese iyi forumlar ve hayırlı ramazanlar dilerim

Scudo

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
dün gece kızlarla yurtta ilk sahuru yaptık:D gece 4 te okulun amfisinde sahur yapacaktık bitanesi üşüdü ay içeri girelim yaaaaaaaa dedi:D:D:D bizde onları bizim odaya götürdük.... sahur yaptık...

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Bizim mahalle normal bir mahelledir, öyle müzisyenlik filan yoktur. Fakat son dönemde mahellemize gelen davulcular yanlarında ilk başta sazcı getirdi daha sonrada keman... Allah sonumuzu hayır etsin yakında Bethoven çalarlarsa şaşmam:)

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
arkadaşlar ilk gün.. çok hızlı saldırmayın. az çorba için bir bardak su için. biraz bekleyin.. nası olsa sabah 4 e kadar vaktimiz var. Hızlı yemek boş mideye çok zararlı ve şişkinlik yapar ki birde benim gibi ramazan ayını antremansız geçirmem diyenlerdenseniz iftarda fazla abanmayın :) yoksa yerinizden kalkamazsınız. :)

Allah kabul etsin herkesin orucunu...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@tolgayalcin

sağolasın tolga abi. yanlız işin kötü tarafı bizim buralarda gece bisiklet sürülecek yerin çok az olması. ne yapalım artık idare etmeye çalışacaz.

• Beğen
Tepkiler: tolgayalcin

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
"Bisikletforum İftara Doğru" diye bir bölüm açılsın yada "Bisikletforum Ramazan Özel" :D

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
Aslında fena olmaz. İftara doğru bisikletforumda gerginlikler artmaya başladı sayın seyirciler :D:D:D:D Bu arada yemeğimizi yedik biz açtık orucu. Herkesin orucunu Allah kabul etsin. Biri gitti yirmidokuzu kaldı:D.

Tepki
106
Biz arkadaşla sahuru beklerken davulcu kapının önünden gecıyordu.Arkadaşa dedim istek söyleyelımmı :D arkadaş güldü ama camı acıp abı bıkerede damardan gir be demesini beklemiyordum adam güldü geçti güzeldi ama :D

• Beğen
Tepkiler: Nuri Kongur