her şey sokak hayvanları için- eskişehir

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
3
az önce haberim oldu, çok güzel düşünülmüş bir etkinlik.

etkinliğin açıklaması şu şekilde:
''Mamalarınızı ve çift tekerleklerinizi hazırlayın. Sokaktaki dostlarımızı beslemek için şehir turuna çıkıyoruz.''
Mamalarınızla birlikte isterseniz bisikletlerinizle,isterseniz motorlarınızla birlikte saat:11.00 da Adalar Migros önünde buluşuyoruz ve belirlediğimiz güzergahı takip ederek Eskişehir Kent Ormanı girişine kadar gidiyoruz. Oradaki ve çevredeki dostlarımızı besleyip aynı güzergahla geri dönüyoruz. Sağlığımız ve güvenliğimiz çok önemli. Bu yüzden,Eskişehir Emniyet Müdürlüğü konvoyumuzun önünden ve arkasından bizlere eşlik edeceklerdir. Sağlıkçımız da olacaktır. Sizin yapmanız gereken mamalarınızı alıp gelmeniz. Katılım için MAMA GETİRMENİZ ZORUNLUDUR! Amacımız; kışın bu soğukta şehir dışındaki dostlarımızı aç bırakmamak...
Bisiklet Dünyası Eskişehir Motosiklet Kulüpleri Birliği ve Grup ESVOK

etkinlik linki:
https://www.facebook.com/events/1567973280103295/

umuyorum ki pazar günü bol güneşli bir gün olur.
 
Scudo

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Kayıt
19 Haziran 2012
Mesaj
3.101
Tepki
721
Şehir
İstanbul
Bisiklet
Colnago
Sokak hayvanlarını beslemeyin, hayvan seviyorsanız bir tanesini sahiplenin evinizde bakın. Başka hayvan severleri de sokak hayvanlarını sahiplenmesi için ikna edin.

Sokaklar herkesin malıdır istediğiniz gibi kullanamazsınız. Sizin gibiler yüzünden sokaklar açık hava hayvan barınağına döndü.
 
  • Beğen
Tepkiler: Onur Öztürk

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
3
Dost senin sözlerin canlı sevenler için. işin zor olanı alıpta bakmaktır ki bu zamanda sözde her canlıyı çok seven cansızlar dedelerini, ninelerini, analarını, babalarını sözde "huzur" evlerine tıkmakta ama lafa gelinde milletin, firmaların sponsorluğunda reklam amaçlı dağıtılan ürünler ile hovardalık yapmaktalar.

Allahın yarattığı tüm canlılar çok kıymetidir ama bir en tehlikeliside insandır.


@muratcolakoglu
 

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
3
@BF Okuru
Afedersiniz ama ne alaka? önceki konuda hayvanlara mal sıfatına koymamanınızı rica ettim. şimdi misilleme midir bu? karda kıyamette -özellikle eskişehir'in soğuğunu bilen bilir- şehrin kenar köşe kısımlarındaki hayvanları beslemek amacıyla düzenlenmiş etkinliği forumda paylaştığım için büyüğüne hürmet etmeyen bir kimse mi oluyorum? herkesin hayvan severliği de canlı severliği de kendinedir. ben doğru bulmadığım üslubunuzu eleştirdim. olay bundan ibaret.
 

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
3
Bir büyüğün olarak muhakemeni geliştirmeye çalış. Yoksa çok çekersin hayattan.

@feyza g
 
Yukarı Alt