Her pazar Ortaköy-Sarıyer hattı Bisiklet turu

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Burak Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar...

Her pazar Ortaköy Delta Bisiklet çıkış noktalı,Bebek sarıyer güzergahında küçük çapta bir tur organize ettik .Katılmak isteyen arkadaşlarımızı bu organizasyonu klasikleştirmek adına aramıza görmek isteriz :) Tur performans amaçlı olmadığı için genel ortalamaya göre bir hız belirlenecektir.

Hareket saati: 08:00
    Hareket yeri: Ortaköy Delta Bisiklet
    Bitiş Saati: 10:00

2. efe-ersöz

efe-ersöz Yeni Üye

ben sarıyer merkezde oturuyorum konu eski konu ama yinede eğer böyle birşey yaparsanız haberim olsun facebook ekleyin beni efe ersöz böyle havadayken resmim var anlarsınız hemen zaten ;)

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...