Her pazar peloton istanbul ile idman

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçen pazar sağanağa rağmen atilla bisiklet takımı ile non stop 37 km yapılmıştır, atilla atay dostumun daveti üzerine artcılık görevi yapacağım,grubun en arkasında yer alacağım,katılmak isteyenler saat 08.00 'de bostancıda balıkçıların ilerisinde olabilirler,kask, iç, lastik pompa gereklidir,dışardan gelenler genelde arkada yer almaktadır,ilk istasyon kaynarca ,isteyen bırakmakta ,performans'ı iyi olanlar formula benzinciye pendik kurtköy bağlantısından ulaşmakta ,formula benzincide az mola,dönüş pendik kurtköy bağlantısından bostancı,dönüşte tempo hızlı olmaktadır,toplam 80 km
Sürüş disiplini ikili sistem,fren mesafesinde kontrollu,,,

Ilgilenenlerin dikkatine sunulur

Geçen pazar ikili sistem ile başlanıldı,arkada idim,kartala doğru yağmur başladı önümde olan pedalşörün arka tekerinden yüzūme su gelmemesi için sağa yanaştım,önden tempoyu atilla dostum verdi,gayet iyi bir tempoda başladık
Kaynarcada durmadık dönüşü aynı yerden yaptık,sona doğru hız fazlalasti,atilla takımının ikinci sırasında idim ,önümde atilla atay vardı,birde partneri,arkada kalanlar vardı ama yetiştiler,az kişi idik,teker asla kaydırmadı,şivalve maraton 700x25,

Scudo

Fixie Cem

Aktif Üye
Tepki
246
Bisiklet
Peugeot
Atilla başkan bir ara rekor işlerini kovalıyordu? Ne o oldu o işler?

Fixie Cem

Aktif Üye
Tepki
246
Bisiklet
Peugeot
Özledik kendisinin rekor denemelerini.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tamamda bize ne bundan @Kudret Kurtcebe abi.

Yani böyle şeyler içinde bir başlık açma gözünü sevdiğim kudret abi.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mehmetsunu

Hocam burası ne yeri,yol bisiklet yarışları konusu,sen yarışcımısın değilsin,seni zati ilgilendirmiyor,burda yarışlara katılacak adamlara ait bu konu,nitekim Forumdan gelenler olabilir

Sunu kardaş seni ilgilendirmeyen yere girmezsin değilmi :islik::islik::islik::islik::D
Forumda yarışçı sayısı fazla değil sunu kardaş onun için bu sayıyı artırmak milli bir meseledir
Anladın sen onu,,,:islik::D:D:D:D
Bak seni severim ,ama bazen ya moralin bozuk ya da iş sıkıntısından terso mesajlar atıyorsun,bir konudan uzaklaştırıldın ve 1 hafta ceza aldın,sunu şikayetini bana özelden yazdın,ben sana ne dedim,takma kafana dedim,ama ekliyorum forumu fazla sulandırmak doğru değil bunun bir çizgisi var,benim topigi güray ile dörtlüğe çevirdiniz sesim çıkmadı,ama senin hakkında şikayetler özelden bana geldi yani artık senden ricam benim konulara daha düzgün mesajlar atmanı senden rica ederim ,beni lütfen anlayışla karşılamanı senden rica ederim,

Mehmet 38

Aktif Üye
Tepki
172
İsim
Mehmet Alay
Bisiklet
Salcano
Kudret abi ben Zeytinburnu tarafında oturuyorum, hava iyi olursa gelmeyi çok isterim, birde 80 km de ortalama hız nedir .

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kışın gelmişti Antalyaya bizimle grup(Akdeni Yol Bisikleti Grubu) ve diğer bisiklet severler ile oturduk konuştuk sohbet muhabbet eşi de vardı :) Bende öyle bi video çekmiştim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet 38

Valla çok acemi olanlar için ve performans'ı düşük olanlar için atilla atay bir değerlendirme idman başında yapıyor, performans'ı düşük olanlar 18 km sonra kaynarcada idmanı kesiyor,
Tabi düz yolda başlangıçta 18 km durulmuyor,tempo 28 -30 arası

@ATTy

Bu arada 13 mayıs gran fondo uci'ye bir şey kalmadı,başarılar dilerim,aklım orda kalmadı değil yani, neyse marmara etaba bakacağız artık

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Teşekkür ederim abi, bakalım hava şartlarıda biraz sıkıntılı ama iyi bir tecrübe edineceğimden eminim sonuçda ilk yarışım :)

• Beğen
Tepkiler: Abdullah ozturk

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ATTy

Gerek buraya gerekse diğer konuya yarış sonu izlenimlerini aktarır isen çok memnun olurum,
Tekrardan başarılar dilerim,

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Tabi abi elimden geldiğince yazıya dökmeye çalışırım :)

• Beğen
Tepkiler: Abdullah ozturk

BF Okuru

Üye
Tepki
2
13 mayıs pazar
Saat 08.00
Bostancı balıkçıların ilerisinde toplanmaca,
Kask ,iç lastik pompa gerekli,
80 km ,
Bostancı formula benzinci formula,

(link)

Hava iyi.

Gūnceldir

P_20180513_081107.jpg

Osman şirin ile hasret giderdik

P_20180513_111216.jpg

Ve mehmet ile finalde beraberdik

P_20180513_093819.jpg

Formula benzinci mola,atilla dostumun direktifi üzerine 2 grup oluşturuldu,dönüşte yüksek tempoya gecen grup a grubu oldu,b grupta tempo biraz daha düşük idi,

P_20180513_093835.jpg

Mehmet 38

Aktif Üye
Tepki
172
İsim
Mehmet Alay
Bisiklet
Salcano
Kudret abi konu açıp davet ettiğin için çok teşekkür ederim ayrıca güzel sohbetini dinlemekten keyif aldım inşallah tekrar buluşup pedallarız.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet 38

Mehmet haftaya ramazan ,yalnız 100 artı var ,orada olacam,27 mayıs pazar gene attila ile rutin etapta olacağım,,,,görüşeceğiz mehmet,,,

Mehmet 38

Aktif Üye
Tepki
172
İsim
Mehmet Alay
Bisiklet
Salcano
Kudret abi Ramazan da 100 ustü beni aşar ama 50 km çıkarırım abi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet 38

Bugünkü kriteri yapar isek,attila dostumun grubu ikiye bölmesi son derece isabetli oldu,nitekim,1 'inci peloton kopartti [5 kişi idiler ],inişte,arkadan 3 kişi onları takip ediyordu sende 3 kişinin arkasında idin,10 'uncu bendim,yalnız tek kaldım arkama baktım kimse yoktu,tersaneye gelmeden arkamdan peloton 2 geldi uyarı geldi yakala bizi dediler ve 3 üncü sıraya girdim,sonra bayağı beraber sürdük tempo iyi idi,kaynarcada duracak idik ışıkların orada, nitekim sabah ilk mola gene aynı yerde oldu ayrilanlar oldu,
Bu taktikler mükemmel,tersanenin orada seni yakaladık,pelotona yapış dedim,ve birlikte kaynarcaya geldik,ilk 8 orada idi bizleri bekliyorlardı,resimler çekildi,sonra hep birlikte kopmadan bostanciya geldik,şansımıza hep kırmizi yandı,birde sağa park eden araçlar işgal etmiş yolumuzu bizde ortayı işgal ettik sıkımı bize vurmaları ,dikkat ettim , attila bisiklet takım formalarını görenler gerek giderken gerekse dönerken korna çaldılar selam ettiler,

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.