Hepsiburada'da Ghost bisikletler 3te 1i fiyatına :)

Ahmet Faruk Eğit

Daimi Üye
Tepki
578
Bisiklet
Scott
Hepsiburada Ghost, Carraro ve Bianchi de satmaya başlamış. Fakat Ghost bisikletlerin fiyatını yanlış girmiş. Örneğin Ghost'un kendi sitesinde 396 euro olan bisiklet, hepsiburadada 396 lira :) Ghost SE 8000 top mtb modeli 1100 lira civarında :) Gerisini siz düşünün artik :) Hadi kolay gele

Scudo

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Hepsiburada sitesinden hiç alışveriş yapmadım o yüzden bilmiyorum ama siteye Euro cinsinden fiyat girilemiyorsa kur değişmelerinden etkilenmemek için hatadan ziyade bilinçlide yapmış olabilirler. Ya da sizin de dediğiniz gibi büyük bir hata vardır. :)

Tepki
63
Bisiklet
b'Twin
Bildiğim kadarıyla Euro olarak da fiyat girebiliyorlar, buradaki fiyatlarına baktım çok şaşırtıcı. Belli ki hata yapılmış, ama hepsinde mi hata yapılmış :/

Gerçi para birimini Euro olarak girileceğine yanlışlıkla TL olarak girilmiş anlaşılan, çünkü orada TL yazan rakamlar burada Euro olarak yazıyor :eek:

bcn17

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
Bende gecen gafta deore hidrolik fren aldim. 16sinda kargo diyordu ama hala firmadan bekleniyor diye bisey yaziyorlar. Siz de de kargo tarihi ile gonderim tarihi geciktimi?

Tepki
20
İsim
Kenan Sarıkaya
Bisiklet
Ghost
kargo tarihi ile gonderim tarihi gecikti ama sonrasında mail attım aradılar ürünü tedarikçi göndermiyecek paranızı iade edelim yada hediye ceki verilim dedıler . bende ürünü aldım tedarikçi ile olan durumunuz benı ılgılendırmez dedim .paranız bekler falan dedıler bende beklesin dedim. 20 gun sonra kargo numarası cep tlefonuma geldi.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konunun hortlatılmasıyla beraber başlığı gören direk hepsiburada'ya girecektir. :D

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
Bir an dedim aha bu sefer bende yakalayacağım daha 6 mesaj yazılmış. Meğersem eski konu imiş.

Aytuğ Ş.

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Cube
Bence konu kitlenmeli. Yoksa her hortladığında insanlar büyük bir heyecanla hepsi burada ya girip üzülerek foruma geri döneceklerdir :D

Cube Agree GTC Pro (2014) Loading %99...

• Beğen
Tepkiler: Berke

Ahmet.T

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
Yine hatırlayınca üzüldüm sepetteki ürünüm tam alacakken başkası kapmıştı.
Al-Sat yapmak için 5-10 adet sipariş veren arkadaşlar olmasaydı şuan kullanıyor olacaktım sağlık olsun ne diyelim.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bey

5-10 tane sipariş veren olması en fazla 4 sipariş veren var o kişiye de sadece 1 tanesi geldi ondan sonra da uğraşmadı zaten diğerlerini almak için. :)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bey

5-10 tane sipariş veren olmadı en fazla 4 sipariş veren var o kişiye de sadece 1 tanesi geldi ondan sonra da uğraşmadı zaten diğerlerini almak için. :)

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
273
Bisiklet
Salcano
Abi yapmayın ya ne hevele açtım biliyomusunuz dedim bir fırsat daha