Hepsiburada dan alisveris yaparken kadro boyu belirtmek ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Sadık Öz tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Öz

Sadık Öz Üye

Seviye:
    Arkadaşlar hepsiburada.com dan salcano igman sipariş edecegim ancak kadro belirtecek bi kisim yok ya da ben bulamadim ( sipariş notu şeklinde bi kisimda gozume carpmadi ). Yardimci olursaniz sevinirim.

Teşekkürler

2. Gokhan CANCI

Gokhan CANCI Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    hepsiburada.com siparişi aynen salcanoya geçtiği için salcanoyu arayıp adınızı ve isteğinizi belirtebilirsiniz... işe yarıyor mu derseniz çok ilgili bir şekilde kayıt alıyorlar, ama bana siyah-kırmızı 18'' impetus yerine beyaz kırmızı 18'' yollamışlardı :) ha konuşurken ben o kadar da önemli değil renk demiştim ama siyah göndeririz diyip beyaz gelmesi süpriz olmuştu :)

Sadık Öz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2015-9-22_17-4-3.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...
20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...