Hem Turda hem patikada kullanabilceğim bisiklet?

sukubi

Aktif Üye
Tepki
0
Mernaba arkadaşlar öncelikle ben adanızda yeniyim...Geniş zamanlarda uzun turlarda kullanabileceğim ve ara sırada patika gibi hafif zorlu arazilerde kullanabileceğim uygun bi bisiklet var mı dır önerebileceğiniz...

boy;182
kilo:62 boyutlar hakkındada bilgilendirirseniz sevinirim...

Scudo

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
öncelikle hoş geldiniz kron xc 1000 ve xc 2000 ihtiyacınıza karşılık verecektir ama bütçe belirtirseniz daha iyi fikir verebilecek arkadaşlarımızda olucaktır. iyi forumlar

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
kron xc 1000 xc 2000 gıbı bısıkletler sana uygun dıye dusunuyorum uzun yolda da kullanmak ıstıyorsun ön masayı lockout alırsan uzun yollarda cok rahat edersın arkadasımın dedıgı gıbı fıyat belırtırsen cok daha ıyı olur bısıklet olayının ucu bucagı yok :)

sukubi

Aktif Üye
Tepki
0
teşekkür ederim yorumlarınız için...

iki türlüde rahat ettirebilecek bi bisiklet olursa 800 ytl ye kadar bütçe ayırabilirim...bisikletle yeni ilgilenmeye başladım o yüzden fikirleriniz ve önerileriniz benim için önem taşımakta...

Kron xc 1000 hiç kullanmadım ama uzun yolda çok yorucu bi görünüşü var sanki bu bisikletle şehirler arası kamplı seyahatler yapabilirmiyim???ya da lastikleri değiştirerek mi iki amaçlı kullanabilirim bisikleti???

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
@scooby

bana kalırsa ayırdıgın para normal bır bısıklet ıcın gayet ıyı sana tavsıyem scott reflex 60 fıyatı pesın alırsan 550 ytl cıvarı kadrosu cok ıyı bırkac degısıklık gerekır sadece gerıye kalan parayı da onlara harcarsın
mesela suntour bır masa werıyor onu degıstır ve daha kalıtelı lockout bır masa al sonra aynakolu cok kotu ayna kolu degıstır derım en assagı alivio al daha sonra sen bındıkce eksıklerını anlarsın ...
evet uzun yola gıderkende daha ınce ve kabak lastıkler var onlardan alabılırsın o zaman gercekten cok ıyı olur gıbı gelıyor bana :D:)