hem sürüş hem deniz,herkesi bekleriz...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
merhaba millet.ramazan ve sıcaklar sebebiyle malum gündüzleri turlar herkes için iyi olmayabiliyor.akşam serinliğinde ateş böcekleri gibi ışıl ışıl hem tur yapalım hemde denize girip eğlenelim dedim.04/08 perşembe akşamı saat 20:30 da beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin önünde toplanıp (yarın) sahilden bebek turu yapalım.park da oturup(yaz akşamları bebek parkı süper olur) muhabbet edelim ardından da çamlıbahçeden denize girip serinleyelim.ne dersiniz.yanınıza havlu ve güneş kremi :p :p :D :D almayı unutmayın :rolleyes: lütfen herkes kask ve ışık tertibatını kontrol etsin.isteyen paletlerini de alsın.yarın akşam görüşürüz.... fikirlere açığız.. izmire gitmeden dostlarla hasret gideririz fırsat bu fırsat...

Scudo
Tepki
3
@enver avcı

Çok güzel fikir, katılmayı da isterim. Lakin;
"Ramazan nedeniyle" demişiniz, 20.30'da buluşalım demişiniz. Eğer Ramazan nedeniyle bu programı yapıyorsak oruç tutanlara da hitabetsin diye yapıyoruz demek ki, ama söylediğiniz buluşma saati tam iftar vaktine geliyor. :) 21.30 olsa daha mantıklı. Biliyorum biraz geç ama ben de oruç tuttuğum için o saatlerde çıkıyorum. Hatta bugün de 22:00-23:30 arası sahilde gezindim kendim..

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@O. Uğur Şahin

haklısın uğur.buluşma saati 21:30'a çekilmiştir dostlar.ben saat 9 da toplanma yerinde olacağım...

Bahri Toros

Nebi Ceylan

Gökhan Tanır

Mustafa Turkcu

Enver Avcı

abdullah arslan belki

cevat genç belki

anıl aşkın belki

mustafa boynukalın belki

şu an kesin sayı 5 dostlar.yanınızda çekirdek kuruyemiş falan olsun.muhabbet sürer gider.. çay yada kahve olayınıda çözersek süper olur...durun bakalım bi ayarlama yapmaya çalışayım...

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
ben zaten her akşam aynı yolda antrenmandayım abi gelirim ben de :D, o değilde güneş kremini anlayamadım espri mi o :D

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Eren Boz

ne esprisi eren.çok ciddiyim.getir yağı sen :D :D :p :p :p

sinan aksu

Üye