Hem Of Road Hemde DÜz Yol Üzerİnde SÜrebİleceĞİm Bİsİklet Ariyarum!!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cansın CANDAŞ tarafından paylaşıldı.

1. Cansın CANDAŞ

Cansın CANDAŞ Aktif Üye

Seviye:
    Bazı modeller araştırdım bianchi toledo whistle mivok 1162 d ve whistle mivok 1163 d fakat almak istediğim bisiklet hem of road olucak hemde yolda kullanabileceğim. Sizce bu modeller dediğim koşullara uygunmudur veya başka önerebileceğiniz modeller varmıdır? İlginizden dolayı teşekkürler...

Selim Esener bunu beğendi.
  2. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
    düşündüğünüz bisikletleri direk yolda kullanabilirsiniz zaten bi sakıncası yok :)
    performans açısından düşününce lastikler büyük dezavantaj olur tabi..
    bir çift yol lastiği alıp, onu takıp, araziye gireceğiniz zaman da mtb lastikleri takarak bu işi çözebilirsiniz bence ;)

Cansın CANDAŞ bunu beğendi.
    Cansın CANDAŞ

Cansın CANDAŞ Aktif Üye

Seviye:
    bu konuyla ilgilendiğiniz için teşekkürler

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....