Hem MTB'ci hem Yolcu oldum....

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
hayırlı olsun güzel bisiklet güle güle kullanın.

Scudo

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
kadrodaki zincir koruması bu aralar moda sanırım bütün yol bisikletlerinde görmeye başladım :D çok güzel bi bisiklet... hayırlı olsun... hem yol hem dağ zordur bende zamanında ikisini bi arada yürütüyordum fakat oturuş açıları gidon tutuşu dişli sayıları mtb ile yolu birbirinden ayıran noktalar mtb den yola geçince yada yol dan mtb ye geçince bacak dişli bulmakta baya bi zorlanıyor... ama ikisininde yeri çok ayrı mtb nin kendine göre yolun da kendi ne göre öne çıkan özellikleri var... ben şu anda sadece yol kullanıyorum ama mtb yi de özlemiyor değilim :(

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
İyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim. Berkay ile deneme kapışmasını yaptık bile :)
Yol bisikleti biraz daha araba gibi. Hızlısın, araba kurallarına uyuyorsun. Her canının istediğini yapamıyorsun. MTB ise biraz içindeki çocuğu dışarı çıkarıyor sanki. Hopluyorsun zıplıyorsun, yoldan giderken birden kaldırıma geçiyorsun, merdivenlerden iniyorsun. İkisinin de keyfi gerçekten çok farklı. Ogün kaptan ile sabah gezilerine bugün başladık. Dura dura paslanacaktı :) Ankarada antrenman yapmadan İstanbul'a yarışlara gider olmuştu.

Tekrar teşekkür ederim....

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Çok güzel bir bisiklet, güle güle kullanın. Bu işe gönül veren herkes hem yol hem mtb sahibi oluyor zamanla anlaşılan :D Darısı başımıza.

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
Çok teşekkürler tekrar...

Ankara'da bir arkadaş daha yol bisikleti alıyor. Ankara'da yolcu sayısını da arttıracaz gibi. Zaten herkesin içinde bu yol tutkusu var. Keyifli geziler bizi bekliyor....

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

cyclefun

Üye
Tepki
9
bülent hayırlı olsun süpriz oldu valla .bi anda artık sen hafta sonları yol bisikletinle takılrısın :)