Hem İş, Hem Ziyaret..

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Evet Sevgili Forum Dostlarım.. Erzincan'a bir bisiklet Sevdalısı arkadaşımız daha teşrif etti.. Bunun için kendisine çok çok teşekkür ediyorum.
Asıl amacı iş olsada beni burada es geçmeyerek bir selam verdiği için çok mutluyum. Aynı düşünce ve duygudan insanlarla muhabbet etmek gerçekten çok güzel. Uzun soluklu bir söyleşimiz oldu. Yarı fotoğraf, yarı ise benim projeden bahsettik.

Kim bu sorusuna gelince;
Forumumuzda "bikegrrl" nickli üyesi Bikem Hanım.
Tekrar kendisine teşekkür ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: gizer
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Dünya tatlısı iki insanın buluşması olmuş :).
Ben de ne kadar çok istiyorum başka bir ildeki arkadaşlarla görüşmek, onları ziyaret etmek ancak inşallah yaz sezonunda ;).

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
İşte güzel insan.İşte güzelliğimiz bu,farkımız bu.Bizler hayatı doyasıya seven kadir kıymet bilen dostluğu adım adım tuğla misali ören insanlarız.Ne mutlu bizlere böyle güzel büyük bir aileye sahibiz.Aile ve dostluk adına siz güzel insanları bir kez daha çok sevdiğimi söylüyorum.

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Serkan'cım, bir gün benim de yolum o taraflara düşerse es geçmiycem, bilesin.;) Bu arada buradan ilk defa söylemiş olıyım: İstanbul'dan Ege'ye bisikletle gidecektim, biliyorsunuz. Burhaniye'ye gidecektim. Bu mesafeyi Foça'ya uzattım. Ayrıca Serkan ile tarihler denk düşerse Ege'den İstanbul'a dönüşümü Serkan ile birlikte yapcam. :)

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
gerçekten bende istiyorum diger ildeki bisiklet sevdalısı arkadaşlarla buluşmayı ama napalım :(

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bıkem ablanın yaptığı büyük bir incelik kendisini tebrik ediyorum paylaşım için teşekkürler

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
çok güzel bir olay bisiklet sevdalısı iki insanın buluşması olmuş çok hoş :)

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
bikem bitir artık şu çekimleri,
çabuk dön,

not:gelirken serkan'ıda al... :)

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Gözlerinizdeki ışıltı, bizi bize bağlayan bağların kuvveti.

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
bikem cok guzel bir bulusma olmus, supriz oldu. ozledikte seni gel artik
serkanida bavuluna koy :D

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Ne güzel bir şans ikiniz adına.
Ben de daha önce açtığım bir başlıkta, bu konuya değinip Ege bölgesindeki diğer üyelerle tanışalım, sadece bizi davet etsinler demiştim, fakat arada kaynamış olacak, cevap gelmedi.
Nezaketinden dolayı Bikem hanımı tebrik ederim.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Diğer illerden gelecek her bisiklet dostuna kapım açıktır.Konu bisiklet olunca akan sular durur.

Saygılarımla
Murat ALTINCAN

• Beğen
Tepkiler: Fatih Buzgan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Başka bir ilde bisikletçilerle tanışmak isteyenler KAHRMANMARAŞ'a gelsin bizim ev çok büyük hepimize yeter yer kalmassa çadır kurarız:D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eheheheh yahu biraz gec oldu ama guc olmadi :D tam kan aramak icin bisikletforuma giriim bir dedim, Serkanin mesajiyla karsilastim, zipladim topic'e :D

Efendim oncelikle gayet keyifli bir sohbetti, ben motorize konusup serkani bunalttim :D ama napiim anlaticak bir suru sey vardi :D

Serkancim, asil vakit ayirip geldigin icin ben sana tesekkur ederim :D Sana anli sanli bir Istanbul, olmadi Bodrum karsilamasi yapmassak namerdiz :D

Yaw cocuklar ben de sizi ozledim ama basimi kaldiramiyorum isten :D bu iyi bisi tabii :D :D :D ama bisikletim bana feci bozuk atiyo :p

Neyse ben su kani bulup kaciim

PS.. Bu arada Serkan su asiretin peynirini bir daha anlatsana! Ben not almayi unuttum sen gittikten sonra, simdi de isimlerini hatirlayamiyorum!!!

PPS.. Son olarak, Serkan gitti, bir kar, bir tipi :D az kalsin sabah Erzurum'a donemiyordum :D

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@bikergrrl
Yukarıdaki kırmızı ile işaretlenmiş yazının açıklamasıdır; :D:D
Şu aşiretin peyniri denilen peynir meşhur ERZİNCAN TULUM PEYNİRİDİR. Bu peyniri asıl yapanlar ise Erzincan Kemah dolaylarında yaşayan, daha sonra Erzincan Akyazı Beldesini mesken tutan ŞAVAKLI aşiretidir. Bu aşiretin kökenide Tunceli-Ovacık'tan gelmektedir. Kısaca olay bundan ibarettir. :D:D

Sevgiler...

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Serkan'cım piyasa bilgisi olması açısından soracam: bu Erzincan Tulum Peyniri'nin kilosu ne kadar sizin orada?

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@Selim Çam
Bu konuda şöyle bi cevap vereyim..
5 YTL'den 15 YTL'ye kadar bulmak mümkün. Ama 5 YTL olanı bir defa yersin ve ERZİNCAN TULUM PEYNİRİNİ tadamazsın. Benim tavsiyem iyi yapanı yerel halktan araştırmaktır. Bu durumda bana soracak olursan 9 YTL olanı al derim. O zaman ERZİNCAN TULUM Peyniri yedim dersin. 15 YTL ise tamamen doğal ortamda yapılmış HAS DERİ TULUMUDUR... Onun bulmak için İlçelere açılmak gerekebilir.

Sevgiler...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Serkan Taşdelen

Damak zevkin de saglammis, cumlelerden anlasiliyor( :D ) Tesekkurler Serkan :)