Hedİye tekerleklİ sandalye

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
değerli bisiklet forum üyeleri elimde bulunan saldalyeyi ihtiyacı olan, ama gerçekten ihtiyacı olan , yada madur tanıdıklarınız, birinin hayata tutunmasına yardımcı olacak, küçük bir gülümseme, buruk sevincini paylaşmak istiyorum. sizlerin samimiyetine inanarak bu sandalyeyi hediye etmek istiyorum. kargo benden, Türkiyenin her yerine ulaştırırım, burdan paylaşımlarınızı bekliyorum değerlendirmeyi de size bırakıyorum,,
bu arada küçük bir hikaye anlatmak istiyorum, adamın biri kıyıya vuran deniz yıldızlarını toplayıp denize fırlatıyormuş, onu gören birisi şöylece sormuş milyonlarca deniz yıldızı var bunlarla nasıl başedeceksin, ne farkedecek demiş, adam eğilip bir tane deniz yıldızını tekran denize fırlatmış, BUNUN İÇİN FARKETTİ. demiş
(link)

(link)

(link)

Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hocam öncelikle çok güzel bir davranış, umarım ihtiyacı olan birine gider. Konunun güncel kalması için bu mesajı yazmak istedim :)

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
@SELAMİ DABAN

Aşağıdaki linkteki dernekle bağlantı kurabilirsiniz.
(link)[/URL]

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
bisiklet forum üyelerininde böyle etkinliklerde bulunmasını istedim. ihtiyaç sahibi, lütfen irtibata geçiniz, ki biran önce birilerine faydamız dokunsun, arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, konunun güncel tutulmasına çok sevindim. dediğim gibi kapısına kadar teslim bana ait, konu günceldir.

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
Konuyu güncel tutmak bizimde görevimiz :) Böyle birşey yaptığınız için tekrar teşekkür etmek isterim facebookta da bir çok yerde paylaştım izninizle .

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
ilan güncel, hala ihtiyacı olan biri çıkmadı....

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
ilan kapatılabilir. ihtiyaç sahibine ulaştırıldı.

emre gülaydın

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Merida
Güncel demek için bakmıştım ki hayırlısı olsun. Düşünceniz ve yaptıklarınız için teşekkür ederim.