Hayes Stroker Gram

Konu, 'Frenler' kısmında Hasan Oğuz tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Oğuz

Hasan Oğuz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar Hayes Stroker Gram disk fren seti almaya karar verdim. Bu frenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Performansı nasıldır ? Yarışlarda kullanmak istiyorum.

2. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bende stroker ryde var 203 rotorla çok sağlam frenleme sağlıyor.160 rotorla da gram eminim iyidir.Hayes frenlerin bakımı kolay ve her tür yedek parçası yurt dışında çok kolay bulunabiliyor.Tavsiye ederim yani.

Hasan Oğuz bunu beğendi.
  3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

gercekten saglam frenler o bakımdan hıc sıkıntı cıkarmaz bı de bakımı cok kolay

Hasan Oğuz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-26_12-33-9.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
General-Energy-Burn-Rate.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...