Erdoğanlar Bisiklet

Scudo

imhoteb

Aktif Üye
Tepki
46
Bisiklet
Salcano
ben de havalemi yapmak için garanti bankasının atmsini kullandım karta ihtiyaç olmadan 5 dk da hem de sadece 3 ytl ödeyerek 237 ytl havale yaptım artık havalelerde hep kullanırım çünkü çok pratik tavsiye ederim

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
internet bankacılığına terfi ediniz. ne masraf var ne bekleme var, 24 saat açık banka şubesi, mis gibi. bankaların yapmak istediği de bu zaten, "müşterimiz ol, hesapta para bulundur, mümkünse şubeye hiç uğrama, interneti kullan bizi uğraştırma, yıl sonlarında da haracını ver, yapmak istemiyorsan görelim 35'i" diyorlar kısacası

alper_033

Üye
Tepki
42
Havale işini bende anlamış değilim sanki kargoyla yolluyolar parayıda masraf oluyo. en iyisi bi hesap açmak. gerçi ondada ufakta olsa alıyolarbi ücret.

parliament

Üye
Tepki
23
Son dönemde i-sanıyorum ki- internet bankacılığı ve atm kullanımını artırmak için masrafları artırmışlar. Hayırlı olsun ne diyelim.

İnternet bankacılığı sağolsun.

Hesapta da bankadan bankaya değişen (aylık, yıllık, 3 aylık, 6 aylık şeklinde) hesap işletim ücreti alıyorlar ona da dikkat.

Banka-İnternet Şubesi olarak;

YKB ve Garanti'yi önerebilirim.

aliatay

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar erdoğanlar bisikletten nasıl sipariş veriyoruz.Kargoyu teslim aldığımızda kapıdamı ödeme yapıyoruz ? Kargo ücreti ne kadardır ?

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
evet o da ayrı bi mevzu :D
mesela 751 kadrolu 711 parçalı bisikletten alsak istanbul maltepeye kargosu kaç ytl tutuyor ? 30 var mı ?

Murat1978

Aktif Üye
Tepki
43
@imhoteb

ben hic menmum kalmadim :boese157:

ilk soru cep telefon ile kimlik numaraniz.. simdiye kadar guzel

ondan sonra birde karsi tarafin cep telefon ile kimlik numara istiyor atm :boese157:

ne mantiksiz :mad:

NKORHANK

Aktif Üye
Tepki
108
İyigünler,

X banka ------->Y banka; EFT
X banka x şube--------> X banka y şube ;havale
X banka x şube--------> X banka x şube ;virman

Pahalılık sırası ustten alta doğru gider virman ucretsizdir herzaman. Maliyetleri düşürmek için

İnternet

ATM (havale yapılmaz)

Şube

ucuzldan pahalıya sıralanışıdır.

internet havale bedavadır genllikle
atm havale 3-4 ytl
eft ise evet pahalıdır. 35 turarsa şaşmam. Maliyetleri bu mantığa göre düşürebilirsiniz

Mesela satıcıdan sizin kullandığınız bankanın numarasını istersiniz transferiniz havale olacagı için ucuz olur

en iyisi internettir.

İyi Sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: Murat1978

Murat1978

Aktif Üye
Tepki
43
bende saten hemen maestro kart istek ettim ve arkasindan hemen netten odeme islemleri icin istek edecem ...

1 hafta kaldi kart gelmesi icin :)

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
yapıkredi'nin internet şubasini EFT ve havale için kullanıyorum,
EFT 2YTL idi ama havale ücretsizdi, 20 eylülden itibaren 0.70YTL olacakmış :mad:

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
en uygun havale seçeneği garanti kartsız işlem bence ama onada havale masrafı zamlandı ya ilk havalemi 2 lira yaptıdım şimdi ise 4 liraya yapıyorum

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
Aynı sorunla bende karşılaştım. O kadar sıra bekledim 25 ytl masraf ödeyeceksiniz dedi memur bayan, bende göndermiyorum parayı dedim.:D Çıktım dışarıdaki BTM'den kartsız işlem ile ücretsiz yolladım. ;)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Zaten bu içerideki yüksek ücretlerin sebebi müşterileri bankamatik, internet ve telefon bankacılığına yönlendirerek şubelerde yoğunluk oluşmasını ve işlemleri hızlı yapılmasını sağlamak...

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
Ama gerekli mesajları insanların bu şekilde algılayabileceklerini sanmıyorum.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@Nevzat K.

Ben de ING Bank'tan 300 ytl gönderdim.32 lira havale ücreti kestiler. :mad:
En iyisi dedikleri gibi hesabımı internet bankacılığına açtırcam.Ordan yapcam herşeyi.

• Beğen
Tepkiler: lindemann

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
@gokdaltercume

Ama günün her satinde yapamıyorsunuz. Gece-gündüz, c.tesi-pazar yapmak için işbankası....