Hava Durumu Kontrolü ;)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında derya.yildirim tarafından paylaşıldı.

1. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    otec ve Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  2. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    ben firefox eklentisi olan "forecastfox" u kullanıyorum. şu andaki hava durumunu, bugünkü hava durumunu ve yarınki hava durumunu gösteriyor. ayrıca ufak bir haritada bulutları da izleyebiliyorsunuz. güvenilirliği tarafımdan test edildi, %80 onaylandı.

3. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Ben bir kaç ayrı siteyi kontrol ediyorum. Verilen iki site de bu site listem arasında.. Meteorolojinin bazen, verdiği tahminleri görünce sinirlerim zıplayabiliyor..

İlginizi Çekebilir

upload_2017-7-17_11-24-32.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...