Hatay İskenderun

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Taylan tarafından paylaşıldı.

1. Taylan

Taylan Üye

Seviye:
  2. Bilal K.

Bilal K. Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    eee bi faydası yok ama çalana sövdüm.şimdilik yapabileceğim o.geçen hafta Hataya askere giden bi arkadaş var ona atayım akşam fotoğrafı.savaş çıkaralım artık yetti. :(

Taylan

Taylan Üye

Seviye:
    Emniyetin umrunda olsa engelleyebilir bunları.Yakalasa da 1 gün tutup serbest bırakıyor.

4. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah bulunur. Bulursan eğer bisikleti eve çıkar. Bir daha aşağıya da bağlama.

Taylan

Taylan Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim.Bulursam eğer satacağım bisikleti.4. katta oturuyorum asansörde yok.Katlanır bir bisiklet almak için para biriktireceğim.Bulursamda bisikletimi satıp üstüne ekleyeceğim.Ama bulacağımı sanmıyorum.

6. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Rica ederim kardeşim. Ne yap et. Alacağın yeni bisikleti de aşağıya bağlama. Ben çok çıkardım 5. kata asansörsüz binada. Alışacaksın daa.

7. Gürkan Ç.

Gürkan Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hep söyleniliyor güzel ülkemde türlü türlü fırsatçılar mevcut. Bisikletlerimizi ayrı bir kilitli oda yoksa bodrum katına bırakmayalım bu fırsatçılarda yararlanmasın.

İlginizi Çekebilir

STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
DSC1865-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...