Hatay

marule

Daimi Üye
Tepki
406
Selam arkadaşlar,

Ben kışları istanbul'da, yazları iskenderun'da ikamet etmekte olan bi bisikletçiyim. Var mı bizim memlekette bu foruma takılan merak ettim. Yazın beraber pedallayalım. Hatta mersin, adana, antalya fln tura bile çıkabiliriz :)

Scudo

cin-31can

Üye
Tepki
2
Kardeş ben hatay reyhanlıdanım antakyada bir çok bisiketçi ur düzenliyor.yani bisikletçi çok ama haberleşe kurabilirsen

everon

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Scott
merhaba biz iskenderunda iki kişiyiz ama gezi ve spor amaçlı biniyoruz en fazla isk-antakya yaptık bisikletlerimiz 28 gezi bisikleti işimiz geregi yalnız hafta sonu boş oluyoruz

marule

Daimi Üye
Tepki
406
ben de ztn fransa bisiklet turuna hazırlanmıyorum :) haftasonları biraz ters ama bi haftasonu arsuz fln yapabiliriz...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

everon

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Scott
sonunda marule ile tanıştık 25 km lik kısa bir tur attık inşallah yaz sonuna kadar daha uzun turlar atarız kendisiyle ve hatayda ki bisikletçilerle

Pavi

Üye
Tepki
19
@marule

Birgün arsuz çevlik arası bir yerde buluşabiliriz. Bizler antakyadan siz İskenderundan güzel bir tur olur..

everon

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Scott
ya neden oradan gidiyoruz kırıkhan yol ayrımına ne dersiniz ama önce bizimkilere mesajınızdan bahsedeyim

Pavi

Üye
Tepki
19
Buluşmaya karar verdikten sonra her yer olabilir hiç sorun değil maksat bir araya gelebilelim.

marule

Daimi Üye
Tepki
406
olur olur süper olur, buluşuruz işallah :) ne kadar çok olursak o kadar iyi. bi orta yol buluruz...

Pavi

Üye
Tepki
19
Selam;
Bi buluşma ayarlayalım mı artık ne dersin?
Biz buradan en az 3 kişi geliriz gibi. Ben sayıyı arttırmayada çalışırım ama kendim hariç söz veremem tabiki.

everon

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Scott
pavi 09,09,2007 tarihinde saat 13:00 gibi belen rampasını sizin grup mu tırmanıyordu mtb li

Pavi

Üye
Tepki
19
Valla biz tırmanmıyorduk ama tırmanmak için sabırsızlanıyorum desem anlarsınız. Bir yolunu bulsakta o tırmanan arkadaşlarada ulaşabilsek hep beraber olabilsek ne güzel olur.

Pavi

Üye
Tepki
19
Everon Antakya-Belen arasını daha önce hiç geçtinizmi neden soruyorum dersen bugün arabayla geçerken şöyle bir bisikletçi gözüyle bakayım dedim. Yer yer bariyerler ile yol arasında hiç boşluğun olmadığı dikkatimi çekti. Bide üstüne trafik olarak yoğunluğunu ekleyince oldukça tehlikeli olabileceğine karar verdim. Sizinde bu konudaki görüşlerinizi alırsam sevinirim.

everon

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Scott
evet gittik ama biz gittigimizde yol çalışması vardı eski antakya yolundan topbagazına çıktık ama şu an yeni yoldan rahatlıkla gidilir ve asfalt banket var şu iznim gelsede tırmansam ama mutlaka ben tırmanırken haberin olur ve tehlikeli değil ama aklı başında arkadaşlarınla git biz birini yanımıza aldık ne oldu diye arkaya bakıp onu kollamaktan boynum tutmaz oldu

• Beğen
Tepkiler: Mephamd

can_1903

Üye
Tepki
12
bende kırıkhanlıyım arkadaşlar topboğazında buluşup reyhanlı antakya yapabiliriz yolun durumuda iyi trafik reyhanlıya kadarda çok sakin

Pavi

Üye
Tepki
19
Can sen bize oldukça yakınsın müsait bir gününde hep beraber güzel bir gezi yaparız.

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
valla arkadaşlar
bende istanbuldanım ama şu an askerlik sebebi ile iskenderunda bulunmaktayım yani bisiklet malesef olmaz ama çarşı izinlerimde belki görüşebiliriz istanbulda baya binerdim bilen bilir umarım görüşürüs :D:D:D

bu arada geçenlerde samandağ tarafına gittim özellikle koyunoğlu beldesi doğal güzellik olarak çok uygun bir yer olarak geldi bana bilmem sizce nasıldır ama bana göre bisiklete binilebilecek bir yer gibi