hareket Yapmak İcin Hangi Bisikleti Onerirsiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ZeRq tarafından paylaşıldı.

1. ZeRq

ZeRq Yeni Üye

Seviye:
    Ben yenı yenı baslıyorum harkt orenmek ıstıyorum buna uygun olarak 400 ytl cıvarında onerebılecegınız hangı bısıkletler war? ozellıklerını yazarsanız sewınırım:) sımdıden teskkurler:):in:

2. Tolga Erçetin

Tolga Erçetin Kıdemli Üye

Seviye:
    Maalesef ki yok, normal bir alçak kadro hardtail MTB ile başlarsın devamı bir şekilde gelir... O fiyata adam gibi bir Street / DJ / Trial kadro bile alamazsın maalesef...

Kerem Kaya, drtroy ve ZeRq bunu beğendi.
  3. furkann

furkann Yeni Üye

2.el bi bianchi exit bmx bulabilirsin

4. Semih Karadağ

Semih Karadağ Aktif Üye

Seviye:
    Hareket öğrenmek istiyosun iyi güzelde street mi dj mi yoksa bmx ilemi. Bmx alacaksan street mi flatland mı? Biraz aç konuyu..

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.56.24.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...