hareket için uygunmu??

cesar_v

Üye
Tepki
15
??? arkadaşlar BMX im bu hareket yapmaya uygunmudur ???
şimdiden teşekkürler (NOT: 16.5 kg BMX imin toplam ağırlığı)

Fotoğraf bulunamadı.

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar
Scudo
Tepki
27
sanırım uygun , zaten arkadaşım eğer bmx olarak satılıyorsan hareket yapmak için satılıyor , sen merak etme bir şey olmaz tabi çok çok zorlamazsan . şimdiden iyi çalışmalar , iyi forumlar...

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Markasını tam göremedim.Yanlış anlama ama gidonun'un açısı rezalet durumda.Onları düzeltirsen neden olmasın sonuçta bmx.Kendini geliştirincede güzel bi GT veya Miracco alırsın olay biter ;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ya olay bmxde btmıo srücüde bitiyo krdeşimm isteli we sewerek yparsan onla ble herşei yparsın ama gidonunn acısını düzelt hmn bnce

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
bu bmx belderia freestyle yeni başlayanlar için uygun gidon açısı çok kötü deil ileride deiştirebilirsin 16.5 kg yeni başlayacaklar için biraz fazla ama ileride daha iyisini alırsan alacağın yeni bmxle hareket yapman iyi olur

afakanery

Üye
Tepki
6
hayırlısı olsun kardeşim .bende almaya çalışıyorum bu aralar 400 500 civarı bişi ama ne alcağımı bilmiyorum o başka :S:S:S

cesar_v

Üye
Tepki
15
arkadaşla bide ben flatland yapabilirmiyim bu bisikletle lütfen gerçekten söyleyin...

halilibo

Üye
Tepki
75
flatland hafif bmx le daha rahat olur ama ... bununlada yaparsın ama zorlanırsın bunula hareket yapıp flat bmx e geçersen çok rahatlarsın. Rahat ve hareketleri perfect seviyede yaparsın.:)

• Beğen
Tepkiler: cesar_v

goblinemre

Üye
Tepki
2
bende aynı bmxi kullanıyorum:)gidonu ve frenlerinden pek menmun değilim sadece ama gerisi güzel bence hem fiyatıda bayaa uygun bir bmx gidonuda ingiliz anahtarıyla halledersin zincir bolsa zırtpırt çıkıyorsa arka tekeri geriye al (veya aldırt-1-2 ytl fln olur)birde malın garanti belgesini de al mutlaka bişey olursa garantiden faydalan:)

• Beğen
Tepkiler: cesar_v

halilibo

Üye
Tepki
75
@cesar_v

ne demek hiç önemi yok yararım olmuşsa benim için iyidir.. :)