Harbiye Gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Sami JENEDİ tarafından paylaşıldı.

1. Sami JENEDİ

Sami JENEDİ Yeni Üye

Seviye:
    Tarih: 11 Temmuz 2010 Pazar
    Zaman: 05:00 - 08:00
    Yer: Yunus Emre Parkı
    Şehir/Kasaba: Antakya, Turkey

Pazar günü turlarımıza devam ediyoruz. İlk etapta Sinanlı yolu üzerinden Harbiye'ye gidiyoruz.

*Zorluk derecesi : Orta – Zorlu yokuşlar

*Hareket Saati : 05.00

*Toplanma Yeri : Yunus Emre Parkı

*Ortalama Hızımız : 20 Km/h

*Toplam Katedilecek Yol : 30 Km.

*Katılımcılar yiyecek ve içeceklerini kendileri hazırlayıp getireceklerdir.

TURLAR HAKKINDA DANIŞMAK VE BİLGİ ALMAK İÇİN: 0 539 866 77 97

Bu herkese açık bir etkinliktir.Herkes bu etkinliğe katılabilir ve başkalarını etkinliğe davet edebilir.

marule bunu beğendi.
    Sami JENEDİ

Sami JENEDİ Yeni Üye

Seviye:
    Harbiye bisiklet gezimiz sona erdi. 60'ı geçtikten sonra her ne kadar bisikletlerimiz titresede frenlerimiz sertleşse de turumuz çok güzel geçti :) Turumuzda bize saygı gösteren araç kullanıcılarına ve katılan tüm bisikletseverlere teşekkür ederiz.
    Bir sonraki turumuzda görüşme ümidiyle..

Artık fotoğraflarımızı www.antakya******************/slayt adresinden slayt şeklinde izlemeniz mümkün. İzlemenizi tavsiye ederim

marule bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...