Hanıma çaktırmadan bisletini nasil apgereyt edersin?

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ismaildmr dediginiz markanın internet sitesi satis için ya da irtibat kurabilecegimiz bir numarasi var mi? simdi almayi düşünmüyorum da uzun turlar icin yedek ic lastik lazim olabiliyor alacagim zaman aklimda olsun.kalitesi,fiyat hakkinda bilgi verirseniz sevirim.28inc 700*35 icin

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
@mubeac
Demi abi , parasını veren ben değil miyim ? İstedigimi yaparım o kadar . Beni de hayranlarının arasına ekle

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MAERKEK ekledim kardeşim:D:harika:. Birşey alırken sormak bile hata, o bana soracak. Ben ne dersem o. Bisiklet Update edilecek ET!.:cool:

Sert olacaksın, fakat kırmayacaksın :krnz::D

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
397
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
@Desert Fox 28 38 mm arasi oto siboplu ic lastigi 12 tl ye aldim..hatta abi dedim 4 tane alayim 40 vereyim dedim tamam dedi..ama bir aksilik oldu 2 taneyi 24 tl ye aldim..ben 25 mm lastige aldim bu ic lastigi olmaz diye 4 adet almaktan vaz gectim..keske alsaydim gayette guzel oturdu...hayirlisi..35 mm lastige cok guzel olur..satis yapan yer yok..ama emin olun bulundugunuz yerdeki bisikletcilerde vardir..galiba bu firma direk toptan satis yapiyor sanirim..o yuzden bisiklet dukkanlari aliyor olabilir..anlas.com sitesine bakin orda irtibatlari vardir.

• Beğen

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ismaildmr
Tamam dostum bunu dedigin iyi oldu da nerden bulucaz 26 × 1.00 - 1.25 destekleyeni

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
397
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
@mariokaldato (link)
abi surda satis noktalari yaziyor..tabi fiyat konusunda gene dukkan sahibinin insafina kaliyoruz.gidip sormak lazim..ben 25 mm yani 1.00 lik dıs lastige 1.1 inchten baslayan ic lastigi taktim..onceleri sorun olur diye dusunmustum ama su an sorun yok..belki lastigi janta giydirirken cok az bir zahmetli oluyor ama sorun teskil etmedi..tabi 26 janta uygun ic lastik uretmislermidir bilmiyorum..urun gaminda pek aydinlatici seylerde yazmiyor..arastirmak lazim.

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Muratb1
Eheheh

@Ismaildmr
Tamamdir abicim sagasin

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
984
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
:D:D Daha önce okuyup yarılmıştım, bi da okuyup bi da yarıldım :koptum::komik: Eh işin bu kısmını hallettik diyelim, şimdi gelelim zaman mevzuna; boş vakitlerinde "beni geçtik, eve bi hayrın olsun bari" tripleri yapan hatuna, ve gözünün içine doğru melül melül bakıp içten içe vicdan yaptıran bebelere karşı; "bisiklete ayıracak zaman yaratma" temalı bi yazın da var mı üstadım? :hrkbuya:

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Devenez ce que
Ehehe çok kazık yerden sordun hocam akşam elektrikler gitti çalışmadım keh küh.
Zaman probleminin kralı var bende.dolayısıyla 3 e 5 e bölünuyorum. Haftada bi kaç gün ise bisikletle giderim genelde. 28 km gidiş olmak üzre. Hafta sonları çalışıyorum zaten.hafta içlerinde tura çıkarım genelde sabah erkenden

@mubeac
:D

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.359
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato Allahtan benim hanım benle bisiklete biniyor'da aldıklarıma pek ses çıkartmıyor.Hatta o al diyor.:)

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mehmet ugur demir
Yok valla benim hanim hem karismaz hemde anlamaz :D

@Ozan Güneri
O harika işte dostum

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Bu nasıl bir başlıktır Sevgili Raşit

Hanıma çaktırmadan pislet apgereyt edilebilir mi ? Varmı bunu yapabilecek bir cengaver ? Hadi fren papucuydu elcikti zincirdi vs vs ufak tefekler belki , ama öyle köklü değişiklik yapacaksın , seyrettiği dizideki arka fondaki perdenin kesimine , masa örtüsünün desenine dahi görebilen kadın bunu görmeyecek .

Kaldı ki ayakkabının üzerine büyüteçle zor görülebilen bir deseni beğenipte o ayakkabıyı alan bir kadına çaktımadan kadro , jant , pedal gibi şeyleri değiştirip , görmemesini ümit etmek , hakikaten cesaret işi. İnternetten fiyatınıda öğrenebildikleri için eğer düşük rakam söylerseniz ve bu ortaya çıkarsa , vay halinize. Topu dış mihraklarada atamazsınız. Bisikletinizi çekemeyen Almanyanın oyunu savunmasını hayatta yemez. Uyandırayım.

Bence başlık daha gerçekçi fikirlerin paylaşılması açısından , aslında şöyle olmalıydı.

" Pisleti Apgereyt ederken hanıma yakanırsak ne yapmalıyız ?"

"Çamura yatma sanatının incelikleri" diye ayrı bir başlıkta açılabilir aslında

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cömert
Ahaha abi yaaa :D sen bu forum un gülüsün yeminle bana özelden cep non yazar misin mumkunse

@Murat Cömez

Sizlerde öylesiniz reis ziyaretime gelmeniz bizleri çok mutlu etti inan
images (1).jpeg

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Oncelikle tüm ezilen koca halklarina bir şarkı armağan etmek istiyorum.
Şarkının başındaki anonsu mutlaka dinleyin çünkü hemen ardına aynı tonlarda bir mani patlatiyorum keh küh

Screenshot_2018-08-09-07-29-41.png
Gözlerim akıyor şarıl şarıl
Cantlarım oldu Parıl Parıl
Anlatamda gülmekten yarıl yarıl
Nazlı yar vejetaryen olmuş
Sadece yiyor tahıl

Duydum üretimden kalkıyormuş
V frenli pisletler birer birer
Aha bu dertler ne zaman biter biter
Kalkık burunlu yare bimden almışım
Hemide fındıklı bitter
En sevdiğim ingilizdir claud Butter

Aşık adama neyler bu dertler
Kapitalist dünyada böyledir kanun;
kim kime denk gelirse
acımadan biiiipppp eyler

Aşık kaldato der ki
ekşi ayrandan olmaz tereyağ
Uzun uzun yolları tepeceksen
En zalım makinadan al al
Ben rüyamda bile göremem
Ne ultegra,
Ne de yol

Eskidende keldim ben ne tarak,
nede ayna;
Ben teybe oyun havasi koyam,
Sen hem çal hem oyna

besyobora

Üye
Tepki
63
İsim
Bora
Bisiklet
Mosso
Tam benlik bir yazı olmuş ama malesef okumakta geç kalmışım.çünkü operasyona başladım. Geçen ay sıfır bisiklet aldım hemde hanıma hiç sormadan nasıl bu bir intihar dimi. Alması kolay ama söylerken gelin bide bana sorun. Zaten aşkım ben bisiklet aldım dememle telefonu yüzüme kapatması aynı oldu. Neyse bir şekilde gönlünü aldım. Neyse o olay tam unutuldu derken bendeki doyumsuzluk ve yenilik ihtiyacı dürtüleri beni harekete geçirdi. Dün ikinci el bisiklet aldım ve yine eşime söylemeden :) aldıktan sonra da söylemeyecektim aslında.sebebi eski bisikletime benzer bir bisiklet aldım belki anlamaz diye, ama görünce dedim ki kesin anlayacak o yüzden söylemeye karar verdim. Ama bendeki bahane de şu oldu. Daha üst model, daha konforlu ve söz aşkım bu son lafları biraz olsun eşimi yumuşatı ama hala trip ler, laf sokmalara devam. Ben şunu biliyorum ki ben bu işleri yapmadan önce eşime sorsam kesinlikle hayır İSTEMİYORUM diyecekti. O yüzden sormadan almak daha iyi. Nasıl olsa bir şekilde olay ört bas ediliyor :) aslında eşime de bisiklet alsam tepkisi ne olur acaba? Neyse herkese eşiyle sorunsuz iyi alışverişler dilerim.

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@besyobora
Usta ikinciyi almışin ya,
Ilkini ona hediye et işte mis gbi.
Verirkende söyle de "_5 bisiklette alsam sen daima tek kalacaksın beybisi" bu hem hoşuna gider, hemde ilerde acımasızca yapacağın alisverislere zemin hazirlar

@BF Okuru
Memet şunu ya bir,
Sana iki

Adet gül veriyorum

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que