Hangisiyle antreman yapmak isterdiniz..:)

Scudo

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
İkincisi çalıştığım tesiste grup derslerinde kullanılıyor, AVV tarafından Türkiye'ye getirilmekte. (iki eşşek ölüsü ağırlığındalar)

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Birincisi mükemmelmiş yaa.. Böyle bir sistemi hayal ediyordum ancak varolduğunu bilmiyordum :) Mutlu oldum :D Yalnız benim hayalimdekinin önünde fanlar vardı ve rüzgar efekti yapıyorlardı :)

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Yağmurlu ve bu mikrop gezen kış ayların da 1.çok ideal diye düşünüyoum.Tabi ev durumuna göre..Paylaşım için tşk ler..İyi forumlar..

• Beğen

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
İlk resimdekini bir takım video'sunda face'de izlemiştim bir müddet yokuş çıkıyor daha sonra onu adam sürerken indiriyorlar yavaş yavaş ve düz bir yol halini alıyor artı akşamları üstten ışıklarıda açılıyor :)

****Kesinlikle bir numara bir alet

• Beğen

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
Kesinlikle birinci fotoğraftaki. Çok güzel bi sistem..

@d.berkay
Bu arada Berkay rüzgar efekti fikri süpermiş:in:

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@kustomizer

Hacı sen rollerı bir yapta :D duruma göre bunuda düşünürüz.. Aslında çok zor bir sistem değil ama uygulaması maliyetli işte..

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@başarist

Size zahmet olmazsa ve izin verilirse şirket ismi ve bunun gibi markalar çerçeveye girmeden resimlerini çekip burada paylaşabilir misiniz?

Grup dersleri nedir ve grup derslerinden nasıl kullanılıyor onuda merak ettim..:rolleyes:

Vay be demek bunlar Türkiye'de var demek.. Ne güzel..

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
@tolgayalcin

tolga haklısın . bende balkonda biniyorum yaklaşık 1 aydır ama tad tuz yok. keyif vermiyor ve bahane arar oldum. dışarıda çıkaramıyorum ( lastik değiştirmem gerekiyor, bide dönüşte temizliği var vs vs vs. yollarda olmak sadece rüzgar değil özgür olmak anlamınada geliyor ve hissediyorsun, yoksa rüzgarı hızına göre değiştirebileceğin sistem kurmak zor değil bu sabit sistemlerde.

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
@d.berkay

Roller i yaptım.valla!:D slick lastikte bulunca olay tamamdır.evde kabaklaşmış 2 tane lastik buldum bakalım onu deniycem :) Bu sistemin maliyetine gelince,çok ta birşey gerekli değil aslında kafa dengi bi arkadaşla ben bunu yaparım :p

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
@Ahmet Bolgi

ahmet abi zaten ordaki rüzgar tabiki mecazi .. sadece özgür olmakmı ? anlatsak makaleler yetmez. rüzgar,gitmek,görmek,deniz kenarından iyot,hemen solundan oksijeni depolamak,ufak tehlikeler atlatmak, adrenalin, ara sıra gaza gelip ayağa kalkıp abanmak, rampada zorlanıp kendini ve bisikleti sorgulamak sonra inişte hayata , yaşadığına ve 40+ km ye çıktığına şükretmek ...vs vs vsss :)

özetle I LOVE MY BİKE :=)

hakano

Daimi Üye
Tepki
317
Disarida surmenin tadi baska tabii. Ancak bu aletlerin zaten birebir vaad ettikleri bir his degil bu. Sonucta simulasyondan soz ediyoruz. Mamafih, Tacx Fortius ve i-Magic bu konuda bir hayli iddiali. Fransa turunun belli etaplari da dahil olmak uzere bircok bisiklet turunu "real life video" esliginde simule edebildiginiz ve uluslararasi yarisabildiginiz gibi, Google Earth yardimiyla, favori parkurunuzu veya istediginiz herhangi bir parkuru evde kosabiliyorsunuz. Herhalde bir sonraki asama, daha gelismis Google Earth uygulamalariyla, sokaklari veya daglari "real time" olarak evde simule etmek olacak. Teknolojinin siniri yok.

• Beğen