Hangisini Seçeyim ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Salih Korkmaz tarafından paylaşıldı.

1. Salih Korkmaz

Salih Korkmaz Üye

Seviye:
    Merhabalar, şu an elimde 550 tl para var. Salcano city fun 60 veya 70 alabilirim şu an. Ama ben biraz daha bekleyip 850 tl ye Carraro sportive 224 almaya karar verdim . Onun da bir sıkıntısı var. K.Maraşta Carraro satıcısı yok. Başka ile gidip de alıp gelemem . O yüzden güvenilir ve ucuz bisiklet alabileceğim site önerebilir misiniz? Teşekkürler...

Salih Korkmaz

Salih Korkmaz Üye

Seviye:
    Koca Türkiyede adam akıllı bir bisiklet satan site yok mu?..

3. Hasan KRN

Hasan KRN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bunun yerine Salcano ng550 hd(hidrolik disk) almanı önerrim.Zaten yol lastiği takarsın on numara olur hidrolik fren olması ayrı güzel.Fiyatı da uygun 800 lira Pazarlıkla fiyatı aşağıya bile çekebilirsin :cool:

Salih Korkmaz

Salih Korkmaz Üye

Seviye:
    Forumda hidrolik frenden çok şikayetler var... Ben pek bilmem bisikletle aram yok lastikleri değiştirme vs. :) Yorum için teşekkürler..

5. Yücel Demirkılıç

Yücel Demirkılıç Forum Bağımlısı

Adı:
    Yücel Demirkılıç
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Lastik değiştirecekseniz mtb almanın bir anlamı yok. Hidrolik fren sandıgınızın aksine bence gayet iyidir. Tabi modellerine göre değişiklik gösterebilecektir..

6. Hasan KRN

Hasan KRN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Senin bahsettiğin Carraro sportive 224 de fena değil yine de senin tercihin :)

Salih Korkmaz

Salih Korkmaz Üye

Seviye:
    Şimdi bisiklet ekipmanlarını araştırdım.. alyan takımı matara pompa vs..tahmin etmiyorum 150-200 lira tutacagını.. zaten bütçem az... bende salcano city fun 60 almaya karar verdim kesin olarak.. hadi hayrola..

8. Kaan Murzoğlu

Kaan Murzoğlu Yeni Üye

Seviye:
    Bende salcano city fun alacağım fakat maşasını öyle istemiyorum :) Onun bir düşük modeli city fun 70 var düz maşa onu önerir misiniz ? Bisiklette hiçbir şekilde maşa istemiyorum ben .

9. selami atay

selami atay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    hayret kim şikayet ci hidrolik frenden.hidrolik frenden iyisi yok arkadaş üç yildir kullaniyorum daha bakim görmedi.butce uygunsa al derim

İlginizi Çekebilir

STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...