Hangisini Alayım?

ARJİN

Aktif Üye
Tepki
45
(link) 16 kg

(link) 14kg

(link) 13kg

benim bütçem bunla sınırlıdır. daha fazlasını alamam... içlerinden en iyi, en az arıza çıkartan, sağlam olan hangisidir?

Scudo

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
hocam kullanım amacın nedir bilmiorum ama birada ekleyip salko nun süper modelleri var. ıgman moeline bak istersen. yada bunlardan bi tercih dersen excel derim ben...

• Beğen
Tepkiler: ARJİN

ARJİN

Aktif Üye
Tepki
45
@mehmet özata

hocam sadece şehiriçnde gezmek için arıyorum. pendik sahilden başlarım kadıköye kadar giderim... yani öyle çok çok özel profesyonel amaçlar için deil, yani sıradan günlük kullanım için... bisiklete daha yeni heveslendim, küçükken büyük bi kaza geçirdiğim için 8 yıla yakındır kullanmıyorum...

ARJİN

Aktif Üye
Tepki
45
arkadaşlar en hafifi alsam daha mı iyi olur?

ismet hocam, onu almam artık 16 kg çok ağırmış, baktım da konuları 13+ çok ağır kabul ediliyor..

exel 24 yani? ne eksisi var bu aletin...? uzun sürüşlerde filan yolda bırakır mı

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@ARJİN

valla bende aynı senin gibi yeni heveslendim. bende bakınıyorum önümüzdki ay alıcam . bende kendim takılıcam ve fırsat bulursam turlara katılcam. umarım istediğimiz gibi bişey alırız. :)

ARJİN

Aktif Üye
Tepki
45
hocam inşallah buluruz. siz neyi tercih ettiniz?... almışken ve sınırlı bütçem varken paramı ziyan etmim diyorum...

cakarenes

Üye
Tepki
31
öyle hocam diye hitap edince şaşırdım doğrusu, çünkü ben çok bir şey bilmiyorum.Sadece orta amortisörün şehir için gereksiz olduğunu ağır bisikletimden,troia, biliyorum.
Mantıken bırakmaması lazım,zaten şehir içinde sürüyorsunuz.benim troia ilk 3-4 sene bakımsızken yolda bırakmamıştı.3. senenin sonunda zinciri kopardım o kadar.
Vitesleri shimano olsaydı iyi olurdu.Bütçenizi artırabilirseniz salcano leonardo var,o sizin için iyi bir tercih olabilir.

ben konu açamıyorum,siz nasıl açtınız acaba

• Beğen
Tepkiler: ARJİN

ARJİN

Aktif Üye
Tepki
45
@İsmet Enes ÇAKAR

hocam valla bende mahallede bisiklete binen çocuklar kadar biliyorum. valla hocam işte malum durumlar, 200-225 e kadar oynar benim bütçe.. elimde bi bisiklet var onu satıp (100tl ye) üzerinde bi 100 küsür ekledim mi bana yeter.

bu bölüme geliyorsun, daha sonra sol aşağıda yeni konu butonu var; daha sonra orda başlık bölümünü doldurup açıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: cakarenes

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@ARJİN

valla ben 600 liraya kadar taksitli bişeyler alıcam ya salcoo disk 600 yada trek alıcam bu fiyattan. disk fren alıcam. ben önümzdeki hafta sonu istanbulda bi bakınıcam mağazalara. inşllh istediğimizi alırz.alınca fotoları koyarız:)