hangisi??

Tepki
9
arkadaşlar bütçem 700 tl , bacak boyum 110 cm vardır, önden amortisörlü, disk veya hidrolik fren bir dağ bisikleti alamak istiyorum, hangilerini öneririsiniz, bazı bisiklet markalarının ilk def aduydum.yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo
Tepki
6
Öncelikle Sedona öneririm. Birazcık pahalı sayılır ama kalitelidir.
711 V. [hidrolik yok, maşa kilitlemeli mi onu bilmiyorum] 450$ 650 lira fln.
(link)

Sedona - Borla 400$(600 lira) 21 vites,hidrolik yok tabii ki,maşa da kilitlemeli değil.Ama kullanışlı ve orta halli bir bisiklet
(link)

Biraz kaliteyi düşürürsek daha ucuza bulabiliriz.
ASTRO 211 MD- 627 TL
-maşa kilitlemeli,21 vites,hidrolik (mekanik),tabii parçaları sedona kadar kalite değildir.
(link)

Tepki
9
711 V ye baktım çok güzel duruyor:)biraz daha araştırayım, ben disk veya hidrolik olsun istiyorum; ama daha havalı görünüyor.teşekkürler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bütçene uygun hidrolikli bisiklet ancak salcanodan blursun çünkü her bütçeye göre bisiklet var ayrıca kalitelide firmadır.Şampiyonların tercihi ;)
Astro 212 HD (link)
IGMAN (link)

Asto 212 HD bu yıl yeni çıkan bir ürün bu yüzden selli jele kılıfı var.IGMANIN geçen yılki modelini kuzene almıştık sadece çok uzun sürünce selesi ağrıtıyordu onuda jelli sele kılıfı alarak halledersin.belki bu yılki igmanın selesinede jelli sele kılıfı takmış olabilir salcano :))