Hangisi ??

Jelib10

Aktif Üye
Tepki
45
Ben Street & DJ yapmak istiyorum şuan Sedona Borla ile bir kaç şey Öğreniyorum Önümde 3 Seçenek var
1.Scott Voltage Yz 15
(link)

2.Sedona x11

(link)

3.Scott Voltage Yz 0.3
(link)
voltage 0.3 trial ama ben onu street e dnüştürebilirmiyim biligelerinize sunuyorum şimdiden teşekkür ediyorum :) İyi Forumlar

Scudo
Tepki
7
Sedona x 11 al bence.Çünkü Saydıgın 3 bisiklete göre en iyisi.Maşa Duro Jant Alex DM22.Street'e en uygun bisiklet saydıkların arasında bu bence..

• Beğen
Tepkiler: Jelib10

trial_kutas

Daimi Üye
Tepki
94
duruş değil kalite önemlidir eski x11 de kadro disk bağlantısından kırılıyodu artık değiştirebiliyosn kırılınca yenisini alır kendin bile takabilirsin eğer ss kullanıcaksan x11 gayet iyibir secim çünkü çektirmeli kadro çok güzel yapılmış

• Beğen
Tepkiler: Jelib10

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Yahu sağlammı ne demektir ya... Sağlam olmasa adamlar street/DJ bisikleti diye önünüze koyarlarmı? Şimdi kimse bana eski x11 lerden bahsetmesin, o bir ilkti düzeltildi... Ki zaten kırılanlarında hepsi garantiden bir güzel değişti. Yani neymiş siz amacı dahilinde bir kadro alısanız vede sürüş esnasında kırılırsa firmalar garantiden yenisini veriyormuş. Siz sağlamlığını bırakın kullanışlımı, rahatmısınız ona bakın arkadaşlar.