Hangisi Geliştirmeye Daha Uygundur?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Asami tarafından paylaşıldı.

1. Asami

Asami Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Bu spora başlamak için 1000 Ytl'lik bir bütçe ayırabildim, yalnız modeline karar veremedim. Mtb tarzında; scott, corratech,trek markalardan kadrosu sonradan üzerinde değişiklik yapmaya en uygun modeli hangisi? Başka bir marka tercihi de olabilir. Önemli olan kadrosu gelişime en uygun ve hafif olanı, tabii bu fiyata olduğu kadar...

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

darknessbug bunu beğendi.
    Asami

Asami Yeni Üye

Arkadaşlar tercihimde ve şartlarımda bir değişme olduğu için cevap yazmanıza gerek yoktur...Bu başlığı iptal edebilirsiniz...

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-48-23.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
20150521_075115.jpg
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...