Hangi TV Kanallarını İzliyoruz?

Hangi TV Kanallarını İzliyoruz ?

• CNNTURK, HABERTURK, NTV-MSNBC, SKYTURK, CNBC-E

• ATV, KANAL D, SHOW TV, STAR

• KANAL 1, KANALTURK, TV 8

• TRT

• KANAL 7, TGRT, SAMANYOLU TV

• HİÇ İZLEMİYORUM

• HEPSİNDEN BİRAZ

• Toplam katılım
    128

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
Hangi TV Kanallarını İzliyoruz ?

Sürekli yayınlanan Rating Raporları ilgili gruplar açısından rekabet kaynağı olarak öne çıkıyorken, gerçekliği de bazen bizleri düşündürüyordur. Kendi içimizde küçük bir anketle kendi ratinglerimize bir göz atalım :)

Anket maksimum 10 seçeneğe izin verdiği için kanalları alfabetik olarak kategoriler halinde verdim.
Taleplerinize göre değişiklikler yapabiliriz. Ayrıca özellikle bir TV kanalı izleyen arkadaşlar da bunu mesajlarında belirtebilirler.

Scudo

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
@gudumen

Teşekkürler gudumen,

Anket, taleplerinizle şekillenebilir demiştim ama bu cidden eksiklik oldu aslında. Yakın olduğunu düşündüğüm kategoriye ekledim.

• Beğen
Tepkiler: Erhan Can

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
Sadece CNNTÜRK'ü seyrediyorum.
Çünkü CNNTÜRK'te çalışıyorum.

İşim gereği zaten seyretmek zorundayım.
Tavsiye ederim sizde seyredin.
:)

CNNTÜRK'Ü İZLEYİN HABERİNİZ OLSUN.

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
Katılımın için teşekkürler kuark,

Kendi adıma, CNNTURK izlediğim nadir kanallardan biri. Hem kategori hem içerik açısından. Hatta (link) anasayfam. Başarılarının devamı dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
@beverly

Kanal 1, Sabah Grubu'na ait yeni sayılabilecek bir kanal. Popüler bir kanal olması için çaba gösteriyorlar.Kendi adıma, ATV varken neden aynısından bir tane daha yapmaya çalışırlar anlamam. Farklılaştırarak rekabette biraz daha kalite ile öne geçme çabasının maliyeti bu kadar mı çok anlayamadım. Anlayamayınca da, her halde vardır bir bildikleri diye düşündüm. Ama her ne biliyorlarsa bana uymuyor. Bu kesin.

"Kanal 7" de sağ tandanslı bir kanal. Tamamlayıcısı olan "Haber 7" de TGRTHaber Kanalı ile aynı işleve sahip. Sahiplikler farklı. CNNTURK ve NTV-MSNBC nin açtığı haber kanalı kategorisine, biz de yaparız diyerek dalan ama eski huylarından vazgeçemeyen bir kanal, Kanal 7... Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmet Berkan'a, Heidi'nin Türkçeleştirilmesinde ki hatalar ( Sağ literatürün hakim diliyle Türkçeleştirme ) konusunda ki tepkisinden ötürü, çocuklara Allah'ı sevdirmek isteyenlere karşı çıkıyor diye sataşmayı meziyet bilen bir anlayışın ürünü. Eski hamamın eski tası.

Katkıların için teşekkürler beverly.

cartman

Üye
Tepki
24
ben de cnbc-e yi çok seviyorum hatta bi ara cnbc-e deki en sevdiğiniz diziler diye anket açıcam:D prison break,south park,simpsons,malcolm in ..,nip/tuck
, married with children,sopranos,sponge bob,catdog,csi:ny,x files,24,las vegas....:D:D
bu liste böyle gidiyo

• Beğen
Tepkiler: Mustafa KILIÇ

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
gecelerı 3-4 arası saçma sapan fılmler koyuyolar bende pek izleyemıorum ama bazen YEŞİLÇAM TW yı izliorum özellıkle SADRİ ALIŞIK filmlerını...kendısının rahmetle anıyorum...

• Beğen

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
valla discovery ve national geographic i koymadığınız için teessüf ederiz yani :D ama en çok izlediğim kanallardan belgesel kanallarını koymanız iyi olurdu bu arada:D

• Beğen

doktor

Üye
Tepki
22
ben sadece sabahları skytürk ile tgrt haberi izliyorum.onun dışında nadiren eski türk filmleri yada komedi dzizsi varsa ben evdeyken, onları izliyorum

• Beğen

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Ntv'yi seviyordum, ama o da taraflı yayınları ile canımı sıkmaya başladı. Tarafsız bir kanal yok mu arkadaşlar?

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
çoğunlukla kanaltürk,trt 1 ve 2,discovery izliyorum.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
TV başında geçirdiğim sürenin yüzde 90'ında discovery ve national geographic izliyorum, yüzde 10'luk kısım da zapping :D

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Discovery den baska izledigim kanal yok,televizyonu cok nadir aciyorum nedense.Bilgisayari acmak daha kolay geliyor:D

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bbc vede cnbc-e izliyorum.niye bbc yok acaba ankette?

• Beğen
Tepkiler: sare