Hangi pompayı daha iyi?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar şuanda evde sedona mini pompadan var gezerken kadroya monteli halde yanımızda taşıyoruz.Evde göstergeli bir pompada olsun istiyoruz.Deltanın sitesine baktım iki model hoş geldi.fiyat olarak 50-60 tl ye kadar bişey düşünüyoruz.
Modeller arasında 160 psi olan model daha iyi geliyor bana, ama birşeyi sorayım dedim size.modeller arasında şu farklar var birisinin gövdesi çelik ve kompezit taban, diğer 160 psi olan modelin gövdesi metal ve sertleştirilmiş çelik taban yazıyor. Bu iki modelden hangisini önerirsiniz.Bana 160 psi olan daha yakın geliyor ayrıca daha hafif ama gövde ve taban maddeleri hakkında bilgim yok bu yüzden sorayım dedim.MTB kullanıcısıyız.lastikler araba siboplu.
(link)
(link)

Scudo

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
bence üstteki olanı almalısın.
alt tarafı güçlendirilmiş bu pompa için gerçekten önemli benim pompam
oradan bozuldu.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
teşekkürler eger aynı fiyat aralığında başka marka modelde önerirseniz onlarada göz atabilirim :)

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
bende mini pompa almaya niyetliydim.büyük pompa gerçekten işkence bazen :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
öncelikle teşekkürler :) önerdiğiniz model ile deltadaki arasında yaklaşık 10 kat fiyat farkı var.acaba neyden kaynaklanıyor?

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
@Batuhan Keleş

ben aynısından kullanıyorum. en az 5 sene olmuştur. bi falsosunu görmedim. fiyat farkı serbest piyasa koşullarından kaynaklıdır. isteyen istediği fiyattan satar alıcıda araştırıp kendine uygun fiyattan alır. bazı ürünlerde aynı marka aynı modellerde dahi 2 kat fiyat farkı olduğunu gördüm.