Banka ve kargo önerileri

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
@Soner Sarihan

soner abi senin yolladığın kargoyu açasıya kadar 10 dk rahat geçmiştir aç aç bitmedi
kargocuda bunun içinde silah falan mı var demişti tüfek gibi duruyodu gerçekten:D

bugün iş bankasından cepten cebe havale yaptım
gönderecekler için gerekecek bilgiler karşı tarafın tc kimliğini ve cep telefonu numaranızı almanız yeterli ve 10 tl ve katlarını kabul ediyor

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Scudo

bülent kara

Aktif Üye
Tepki
125
MNG KARGO'dan UZAK DURUN yeter! Bana da antalya'dan arkadaş kargo yolladı, elime ulaştığında TUZ BUZ olmuştu. İşin ilginç yanı, tam 4 tane "DİKKAT KIRILIR" stickeri ve şu meşhur "KADEH" resmi vardı kutu üzerinde, üstelik arkadaş tahta kalemiyle de yazmış üzerine "kırılacak eşya" diye...
galiba arkadaşlar, "kırılacak eşya"yı yanlış anlayıp bilerek kırmışlar :))
üstelik kargocular içinde en pahalılarından MNG kargo :(
aradık MNG kargoyu, derdimizi anlattık, hiç bir sonuç çıkmadı, ellerinden bişey gelmezmiş dediler ve özür dilediler. o kadar!
bi daha MNG KARGO mu, ASLA!

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
şimdiye kadar çoğunlukla ptt kullandım. çoğunlukla gecikme sorunu yaşadım. ve en son bir kargom bursa da takıldı. tam 12 gündür aynı yerde ve kargonun bulunduğu yerin telefonları hep meşgul veya cevap verilmiyor. kapıda tahsilat olayı oldukça güzel ve hizmetler kurum bir kamu iktisadi teşekkülü olduğundan uygun fiyatlı.

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
walla kim ne derse desin arkadas ben iş banktan para yaırmayı ptt dende kargo almayı seviyom:)

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
Amaç en çok tercih edilen, dolayısıyla en az sıkıntılı kargo hakkında fikir sahibi olmak.

Tercih nedeni belirtirseniz daha yararlı olur düşüncesindeyim.

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Bu konuda bu şekilde fikir sahibi olunacağını sanmıyorum. Mesela iş yerimin olduğu yerde ki Yurtiçi Kargo'dan memnunum ama evimin orada ki şube beş para etmez. Bulunduğunuz yerde ki şube ile alakalı.

Yada geçenlerde açmış olduğunuz bir başlıkta MNG'den bir daha iş yapmayacağınızı söylediniz lakin benim de Çanakkale'de en memnun kaldığım Firma'nın başında geliyor... gibi

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Yurtiçi kargoyla yaptığım hiçbir alışverişte sorun yaşamadım, PTT ise çok uyuşuk çalışıyorlar. Diğer firmalara da birkaç kez işim düştü lakin tercihim halen Yurtiçi.

• Beğen
Tepkiler: ebayusuff

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
@Kara Kartal
Katılıyorum. Aynı organize sanayi bölgesinde ve aramızda 1km mesafe olmamasına rağmen Yurtiçi kargo bir teslimatı ancak iki günde yaptı. O yüzden iş yerimin olduğu yerde Yurt içi ile mecbur kalmadıkça çalışmam. Sürat kargo ise tam tersiydi mesela. ürünü sipariş ettikten 20 saat kadar sonra ürün elimdeydi. MNG ise tam süresinde getirdi vb.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
internet üzerinden değişik sitelerden ürünler aldım çokkez en iyi en hızlısı ups en kötüsü aras kargo ups çok hızlı kargo takibi çok iyi hatta dağıtıma çıkınca aracın yerini haritadan gösteriyor aras kargo yavaş ve kargo takibi sıfır kargo takibinde ürün yoldadır yazan, kargo size gelene kadar nerde olduğunu bilemediğiniz gereksiz olmasada olur bir firma dır. diğer firmalar da bu ikisi arasında bir yerde.

• Beğen

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Kara Kartal

İlk paragrafa katılmamla beraber yine de firma merkezinin çalışma politikası, müşteri memnuniyeti, denetim ve sorunları çözme gibi hususarda etkili olacağını düşünüyorum. Bu hususlar göz önünde bulundurulduğunda firma adınında tercihte belki etkili olabileceğini düşündüm.

Demek ki çalıştığımız şube farklı. Bize mng 18 mart şubesi bakıyor. Ancak belirttiğim gibi sorunu merkezlerine, bursa bölge müdürlüğüne iletmeme rağmen çözmemişlerdi. Demek ki merkez de önemli.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
bana hani firma ürünümü getirirse ben ondan memnun kalırım. ptt aliexpresten ürünlerimi getiriyo oradan memnunum. yurtiçi kargo türkiyeden sipariş ettiklerimi getiriyo ondanda memnunum. ups ile bi kaç kere işim oldu ondada hızlı getirdiler. ups den de memnunum. aras la şimdiye kadar toplasan 3 defa işim oldu. onda da hiç sıkıntı yaşamadım. diğerlerini bilmem ama

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Aslında doğrudur, şubede şubeye fark eden bir bakış açısı, benim sorunum olmadı diye bir başkasının da olmayacağı anlamına gelmiyor. Zaten kendi adıma konuştum, UPS iyi de fiyatları yüksek ve heryerde de şubesi yok. Burada F/P önemli.. :)

Tepki
9
Bisiklet
Sedona
Sürat Kargo kadar kötü bir kargo şirketiyle daha karşılaşmadım. Bir kere kargomu kaybettiler, bir keresinde de şubeye gelen kargoyu 2 gün dağıtıma çıkarmadılar. Aramasam daha dağıtıma çıkmayacaktı.

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
Hiçbirini direk gider malı alırım elin kargocusunada tc no veremem!!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ChinaPost :krsn:

http://www.advangent.com/wp-content/uploads/post/640x-1.jpg

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@redwolf

En iyisi. "Kendi bisikletini kendin tamir et." mesajını içeren çok yazıya rastladım forumda. Buna hiç rastlamamıştım.

"Kendi kargonu kendin taşı." Tuttum. :harika:

@Yusuf Yılmazvural

:ssrtcbya:

Seyler misiniz buraya da şube açsınlar. Çincem yok.

oyunbozan

Üye
Tepki
5
İsim
ceyhun
Bisiklet
Sedona
Yurtiçi kargoda çalışıyorum. Yönetim kadrosunda. 2014 yılında ciddi bir değişim yaşadık, yeni bir yapılanmaya girdik. Kurumsal firmalar daha önce ön planda idi. 2015 yılında da bir çok kurumsal firma ile çalışmamızı sonlandırdık ve bireysel müşterilere odaklandık. Gerekirse az gönderimiz olsun ama kaliteli olsun diye düşünüyoruz. Kaliteye daha önem veriyoruz. Daha kaliteli hizmeti, daha ucuza nasıl sunarız diye çalışmalar yapıyoruz. Halen aksaklıklar olabilir, fakat herkes tarafından gözle görülür bir iyileşme sürecindeyiz :)

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Kesinlikle yurtiçi kargo son dönemlerde mükkemmel :)

• Beğen