Hangi İlde Şube Açmamızı İstersiniz?

Delta'nın Hangi İlde Şube Açmasını İstersiniz?

• Toplam katılım
    49

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Hangi ilde şube açmamızı istiyorsanız lutfen oy verin... Delta Bisiklet olarak yaptığımız anketlere büyük önem veriyoruz...

Şimdiden Teşekkürler

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Konya'da da şube açın derim ama bu duygusal bir istek olmuş olur. Ticari anlamda pek rantabl olabileceğini tahmin etmiyorum maalesef.. Keşke daha umutlu konuşabilseydim. Ama gelecek için çok umutluyum. En azından biz elimizden geleni yapıyoruz..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Neden olmasın ki :)

O da olur. Hedefimiz her ilde bir şube. Konya'ya gelince de en üst sıralarda. Ne de olsa bisiklet cenneti. En iyi bisikletçiler Konya'dan çıkıyor... Bir nevi Çin gibi

Önerinizden dolayı teşekkür ederim...

mkurt

Üye
Tepki
61
Bisiklet
Scott

Neden umutsuzsunuz, Konya en çok bisiklet kullanılan şehirlerden birisi diye biliyorum.

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Kütük Karataş, Adana ve oraya bisikletimi de götürdüğümde, güvenebileceğim tanıdık bir yerin olmasını isterdim.

Konya ile karşılaştırıldığında bisiklet sayısı hangisinde fazla bilemiyorum. Ama Adana'da da her yer bisiklet dolu. Aynı İstanbul'daki taksiler kadar bisiklet görmeniz mümkün

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Aslında biz de isteriz Adana'da bir yer olmasını. Orada sevdiğimiz ve bisiklete gönül veren çok kişi var... Adana'dan bir talep gelirse de geri çevirmeyiz zaten. Ayrıca iyi bisikletçiler de var...

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Ordu diyecegim fakat şu anki mapzalarınızdaki ürünleri satmaya çalışırsanız kısa sürede kapatmak zorunda kalırsınız gbime geliyor...Sadece 5 kisi üst grup parça kullanıyo desem yeridir Ordu da..(Alivio altını saymıyorum):)

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
İzmir'De açılmasını çok isterim İzmirde öyle kron trek .... bisikletleri satan fazla yer yok eğer açılırsa çok iyi olur

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
merhabalar Antalya gerçekten büyük ama doğru dürüst
Servis
Satış
Satış Sonrası hizmet

ve kalitenin farkının gösterilebileceği bir ortam olmadığı için
Demir yığını bisikletler faiş fiyatlara satılıyor ki
sizler gibi kalite ve sattığı ürünün arkasında olacak kişilerin burada da küçük bile olsa bir mağaza açmasını isteriz

• Beğen
Tepkiler: ulas

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923

Antalya bisiklet kullanımı bakımından , İklim ve hava durumuna göre 12 ay bisiklete binilebilen bir yer. Ama Ercan arkadaşımında dediği gibi demir yığını bisikletler ile, kalitesiz parçalar ile dolmuş bir şehir. Hiçbir bisiklet satıcısında kaliteli bir parça bulamazsınız. Kask ve eldiven bile bulamıyoruz.
Ben Ankara Delta dan tandem bisikletimi almaya gittiğimde mağazanızı görünce şaşıp kalmıştım.
Sizin Antalya da Bir şube açmanız bizim açımızdan çok sevindirici olur . Ama sizin ticari açınızdan nasıl olur birşey diyemem. Ama sizin gibi bir firmayı Antalya da görmekten büyük bir tad duyacağımızdan emin olunuz.

• Beğen

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
2+2=4 bizim halkımız birilerini kaliteyi kullanırken görecek ondan sonra alacak

önce kalite birileri tarafından alınır sonra hııııııııııııııı iyiymiş hakikaten fark var
denilince olay biter

bisikletçim bana kızıyor xc4000 i topladım toplayalı 2 aydır uğramıyorum diye haklı da para kazanamıyo çünkü sorunu yok :) anca tekeri patlarsa 3 yamadan sonra iç lastik almaya giderim :)

dediğim gibi önce kaliteyi görecekler deneyecekler sonra...
(örnek cep telefonu piyasası :))

ERSİN26

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Cannondale
yasadıgım yer dıye soylemıyorum ama Eskişehir gercekden bir bisiklet cenneti sokakları gormenizi isterdim belkıde boyle olmasının en buyuk nedeni bir buçuk sene once yapılan tramvay tramvayın gıttıgı mesafe cok az cok fazla kalabalık bu yuzden bır cok ınsan ozellıkle öğrenciler bisikleti gercekden ulaşım aracı olarak kullanıyorlar aynı zamanda bisiklet dükkanı olarak bakıldığında çok fazla alternatif yok ticari olarak düşünülecek olsa da gercekten mantıklı gibi görünüyorr...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Erzincan'a açında Erzincanlılar bisiklet neymiş öğrensinler. Sokaklar kalitesiz ağır bisikletlerle dolu. Buna bende dahilim. Kask dahi bulamadım Erzincan'da.

Sevgiler...

Akrep_Kral

Üye
Tepki
33
ben diğer e oy kullandım. diğer şık olarak EDİRNE diyorum çünkü; özellikle Kırklareli ve Tekirdağ'a yakın olduğu için EDİRNE dedim hem edirne de öğrenci çok ve nüfusu da çok.

fulham

Forum Demirbaşı
Tepki
45
İsim
Mustafa
Adana da açılsın isterdim
2 milyon civarında nüfusu var.. ve düz bir şehir. yokuş çıkmak zorunda kalmadığı için bisiklet kullanması kolay her yaş için.

Tepki
4
ben balıkesir dedim çünkü; balıkesirde bisiklet satan yeri bırak bisiklet tamir eden yer bile yok.bianchi servisine yol bisikletimi goturdum(gerçi benim bisiklet peugeot)adam bisikleti mahvetti.en basiti bir yag surmus zincire çıkarana kadar canım çıktı.adam bisikletin b sinden anlamıyo.ben bile bisiklet adına çok az şey bildigimi bildigim halde o tamirciden daha çok şey biliyorum.delta bisiklet gibi kaliteli ve köklü bir kuruluşun ilimizde bir şube açmasını gerçekten çok isterim.ve garanti veririm ki benim gibi düşünenlerin sayısı hiç de az degil.

• Beğen

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar bu mesajların konusu dağılmasın diye bilinçli olarak cevap yazmıyorum. Kimse yanlış anlamasın. Sonuç olarak bütün bu cevaplar bizim için önemli
ilginizden dolayı çok teşekkür ederim

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ben derim ki kayseride acılsın ne güzel olur hem orda bisikletin tarihi yatıyor

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
selamlar
zzyzx

Şuan ilk şube açılması planlanan iller hakkındaki görüşleriniz değişti mi?

Antalya
izmir
Bursa

düşünüyoruz demiştiniz bunlarda değişiklik var mı?

sizden haber bekliyoruz...