Hangİ Far ????

netmark

Forum Demirbaşı
Tepki
22
Arkadaşlar merhaba,

Far almayı duşunuyorum. Kalem pil yada bir ufagı ile çalışan ışık kuvveti yuksek olan hangi marka modeli onerirsiniz. Fiyat aralıgı 40 - 60 ytl

Yardımlarınız için teşekkurler...

Scudo

RunAmok

Üye
Tepki
4
Selam, Şu aralar bende kendime far bakıyorum ve biraz araştırdım mevcut olarak kullandığım oldukça ucuz olan ledli farımın aydınlatma konusunda pek işe yaradığını söyleyemem. Karanlıkta kendini zor aydınlatıyor. Fakat karşıdan farkedilmeni sağlıyor, asıl görevide bu sanırım. Tavsiye edebileceğim far ise arkadaşımın alıp kullandığı blackburn Voyeger 3'di yanılmıyorsam oldukça hoşuma gitti. Işık olarak benim farım onun yanında yanmıyormuş gibi kalıyor ve farkedilebilirliği oldukça yüksek. Flaşör modda (bumuydu özelliğin adı emin değilim, sürekli yanıp söndüğü) karşıdan gelenin gözü dalıp ayağıda takılabilir diye düşünüyorum. Ayrıca şurada da konuyla ilgili işinie yarayabilecek bilgi var sanırım
(link)

Keyifli ve güvenli sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: bianconero

Serdar's Bike

Aktif Üye
Tepki
36
İsim
Serdar
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Fuji
Selam. Pro Headlight Led-1 kullanıyorum. Işık kuvveti çok iyi. Fiyatı 35-40 YTL arasında.
(link)
Keyifli sürüşler.

toprakec

Daimi Üye
Tepki
69
blackburn Voyeger 3 ihtiyacıma göre fazla , Pro Headlight Led ile ilgili yetrli bilgi bulamadım