Hamlığın Gözü kör olsun

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında hidromek tarafından paylaşıldı.

1. hidromek

hidromek Forum Demirbaşı

Adı:
    Vedat S
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yeni aldığım katlanır bisikletimle ilk defa uzun bir sürüş yapayım dedim Gültepe'den Kağıthane'ye indim oradan alibeyköy sütlüce hasköy kasımpaşa 'ya kadar gidip geri döndüm yaklaşık 20 km tutan yol resmen bitirdi beni bacaklarım iyi zorlandı sanırım birkaç gün kramplar girip durucak bakalım forma ne kadar zamanda giricem üstelik güzergahta öyle yokuş falanda yoktu :)

2. furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    2 hafta 2-3 gunde bir ayni mesafeyi surun. Sonrasinda rahatlikla 30-40 km yapabilir seviyeye geliceksiniz :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-5_14-30-10.png
Tahmin ediyorum bisiklet süren birçok kişinin aklına bu soru gelmiştir. Bacaklarımdaki kuvvetin bisiklette güç üretmeye katkısı (kısaca hız yapmaya) ne kadardır? Bisikletimizde bir power metre...
upload_2017-7-17_11-24-19.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...