Halkali Yarisi Bilancosu

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Halkalı Cumhuriyet ve Atatürk Kupası MTB Yarışı bugün yapıldı, her ne kadar
parkurun nasıl olduğunu son gece öğrenmeme, mesafeyi yarıştan 5 dakika önce öğrenmeme,
aylardir arazide antremanı bırakın binmememe rağmen, 2. oldum.

Önümdeki arkadaşın hep yakınında seyrettim, arkadaş biraz uçan cinstendi, doğrusu
yiğide hakkini vermek lazim, çocuk 15-18 yaş grubundaydi, kendi grubunda yarişti, 1.oldu,
üstelik bir tur da fazladan kendi isteğiyle tur atti, yetmezmiş gibi bizim grup
olan 19-35 yaş grubuna da katildi ve hep benim önümde seyretti, bizim kategoride de 1.oldu.
Eh ben de en azindan haftada bir gün Çamlica ya da Belgrad ormaninda antreman yapsaydim,
hiç şansi yoktu, aslinda bugün de 1. olabilirdim cidden fakat daha geçen Çarşamba gecesi
Caddebostan grubuyla Kartal gezimizde mola yerine 10 metre kala düşüp de ömür boyu
geçmeyecek bir bacak yarasina sahip olduktan sonra yarişta da düşmemek için yavaş seyrettim,
yavaş dediysek ortalamamiz 22km civarindaydi :) ve çok aşiri sert ve bozuk olan toprak
parkurda keskin virajlarda düşmemek için 30km'den 5km'ye iniyorsunuz gibi oldu sürekli.

Ben de Eren arkadaşim da düşmeyeceğiz diye kafamiza koyduk ve ben yine de biraz bastim tabi,
ama sadece düşmemek için virajlara yavaş girmemden değil antremansiz olmamdan da dolayi
2. oldum, bu da güzel.

Tabi, o parkurda 6 değil de 12-14 tur atin diyeceklerdi ya da MTB ile asfalt yarişi yapila-
cakti ki o zaman işte herkese her şekilde toz yuttururdum :) neyse.

Parkur sert ama güzeldi.
Organizasyon ise biraz aksakliklarla yine de işledi.
Ödüller ise 1.lere Cembio marka 26" mtb, bir adet 16 ya da 20" gibi tekerli bir mini mtb
ve daha küçük kardeşlerimize pembe bir bayan bisikleti idi.Ayrica altin görünümlü bisiklet
şekilli kupa, madalya ve Q & Q marka saat de verildi.
2.lere sadece madalya (bana da bu düştü :)
3.lere yine madalya verildi.

Sonuç olarak katilimci ve seyirci sayisi çok olmasa da (ben nette her ortama davetiye
mesaji yolladim ama gelen olmadi) güzel geçmiş iyi hatirlar birakmiş
bir yariş olarak noktalandi.

• Beğen
Tepkiler: Can Pelister
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dostum tebrikler..gerçekten iyi yarış çıkarmışsın...çok sevindim bu sonuca.;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
15-18 yaş kategorisinde katıldığım yarışta 4. oldum.

Sakatlık, antrenmansızlık, kalkışta şanssızlık ve iptal olan küçük ayna dişlinin de etkisiyle (orta dişli 38!) ancak bu kadar oldu.. :) İlk iki oldukça uzaktı ama kürsüye çıkabilsem sevinecektim...neyse... :rolleyes:

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
abi sansa bak yahu, bsd nin sayfasinda bi benim kurudeki fotografim yok :( tuh be keske goturseydik makinayi :)

T

Tuğrul

Misafir

Bende aradım o kürsüde seni :)

Fatih ve Eren Tebrik ederim.Çarşamba gecesindeki kaza içinde çok üzüldüm.Geçmiş olsun.
E tabi yarış öncesi uslu durmak lazım değil mi :rolleyes:

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.