Halk Koşusu

Ontario

Forum Bağımlısı
Kayıt
24 Şubat 2007
Mesaj
726
Tepki
442
Şehir
Antalya Lara
Öğer tur ve Andeva hastanesinin her yıl düzenlediği halk koşusuna katılımlar başladı Mesela ben katıldım sırt numarası verdiler stiker şeklinde seleklerin önünde katılım için stand kurmuşlar başka yerlerde de var ama nerede bilmiyorum internet sitesinde ki bilgileri veriyorum hediye falan da var her katılana t shirt ve katılım belgesi veriyolar Eğlenmek için katılın derim ...:)

2.ci ÖGER & an-deva Halkkoşusu
Geçtiğimiz yıl Uluslararası ÖGER Antalya Maratonu kapsamında birincisi düzenlenen Halk koşusu, bu yıl Öger ve an-deva Gruplarının ortak çalışması ile 18 Mart 2007 2.ci ÖGER & an-deva Halk koşusu adı altında tekrar düzenlenecek. 35 yılı aşkın bir süredir Türk Turizmine hizmet veren ÖGER TOURS, Antalya’nın tanıtımına katkı sağlamak ve sürdürülebilir turizm çeşitliliğini artırmak için 2006 yılında uluslar arası Maraton müsabakası tertiplemiş ve yaklaşık 950 sporcunun katılımı ile başarılı bir organizasyon gerçekleştirmişti. Bu organizasyona dahil edilen halk koşusu büyük ilgi görmüş ve yaklaşık 3500 kişi 3 km’ lik parkuru koşmuştu. Bu yıl ikincisi gerçekleşecek bu organizasyona Antalya’nın güvenilen ve bilinen markası an-deva Sağlık Grubu destek vererek, ‘Sağlık için Koşuyoruz’ sloganı ile katılımın teşvik edilmesi için öncü olmayı hedefliyor.

Kapalı spor salonu önünden başlayacak ve Atatürk Stadyumunda sona erecek 4 km lik koşuya isteyen herkes katılabilecek. Katılımcılar 17.02.2007 tarihinden itibaren Selekler Çarşısı önü, Belediye İşhanı önü, Stadyum önü, an-deva Hastanesi (Topçular), an-deva Hayat Hastanesi, an-deva Tıp Merkezlerine (Doğu Garajı, Dokuma, Konyaaltı, Kalp merkezi), kurulacak olan başvuru merkezlerinden alacakları koşu numaraları ile yarışacaklar. Tasnifin yapılmayacağı müsabakada yarışı bitiren her katılımcıya katılım sertifikası ve halk koşusu hatıra t-shirt’ü hediye edilecek. Yaş ve zaman sınırlamasının olmadığı koşu, trafiğin kapatılacağı Kapalı spor salonu önünden başlayıp, ışıklar caddesi üzerinde ilerleyip, eski Lara yolu istikametinde devam edip, Bambus plajından Metin Kasapoğlu caddesine çıkarak, mezbaha kavşağı üzerinden, Fevzi Çakmak caddesini geçerek stadyumda sona erecektir. Katılımcıların hiçbir ödeme yapmayacakları ve Atatürk Stadyumunda gerçekleşecek Maraton şenlikleri kapsamında, Halk koşusu katılımcılarına ve seyircilere yapılacak çekilişlerde çeşitli hediyeler sahiplerini bulacak. Uçak biletlerinden, Otel Tatillerine, Mavi Yolculuk turlarından, Check-Up imkanlarına kadar 100’ ün üzerinde hediyenin dağıtılacağı stadyumda 42.km 195 m. lik mesafeyi koşarak girmekte olan Maratoncular kendilerini bekleyen coşkulu kalabalığın.desteği ile yeni rekorlara imza atabilecekler…

Hediyelerin bazıları:
- an-deva hastahanesinden check-up imkanı
- Haftasonu otel konaklamaları
- Uçak biletleri
- Akşam yemekleri
- Toros dağlarında günlük
- Jeep Safari turları
- Günübirlik tekne turları
- Sponsor firma hediyeleri
- Yunus gösterisi davetiyeleri
- Aspendos Tiyatrosu konser biletleri
- Başvuru ve Kayıtlar aşağıda açık adresi bulunan ÖGER TOURS ofislerinde yapılacaktır.


ÖGER Travel & Services
Aspendos Bulvarı Aspendos İşhanı 65/a-b Antalya
Tel: 0 - 242 - 310 40 40

Ayrıca şehir merkezinin çeşitli noktalarında kurulacak desklerimize başvurularınızı yapabilirsiniz. 01.Mart tarihinden itibaren halk koşusu göğüs numaraları aşağıdaki adreste teslim edilecektir.

ÖGER Travel & Services
Aspendos Bulvarı Aspendos İşhanı 65/a-b Antalya
Tel: 0 - 242 - 310 40 40

Detaylı bilgi için:
Yücel Koyuncu
Tel.: 242 310 40 40
E-Mail: ykoyuncu@oger.com.tr
 
  • Beğen
Tepkiler: nazz
Scudo
Yukarı Alt