HalilStyleSeries&tRialviDeOs

Scudo

exen

Daimi Üye
Tepki
44
halil tebrikler herseyden önce hısın cok iyi en önemli olanı cozmüsün denge bırakma daha iyileri gelicek

Emirhan Gördebil

Daimi Üye
Tepki
75
Öğrenirken nasıl zorluklarla karşılaştığımızı öğreten başarılı bir video olmuş tebrikler.:D

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
güzel video,güzel hareketler:) Ama Herkesin Dediği gibi belki biraz klişe bi söz olcak ama kask takrsanız video daha güze lolur;)

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
baya hoşşş

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Gerçekten çok güzel trial yapıyorsun.Tebrikler.

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
basarılarının devamını deılerız...guzel hareketler calısmk laızm bıraz daha....::))

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hareketler çok güzel,güzel video,bi önceki videomda da dediğim gibi,arka teker üzerindeki hareketleri çalışmaya başlamalısın bence:),devam:)

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Trail engel tanımayanların alanı...Siz hakkatten engel tanımıyosunuz yahu..:):)

Tebrikler...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
güzel bir çalışma olmuş halil bugun senin bisikletini vatan caddesinde gördüm belkide sendin gece 9 sularında orada mı oturuyorsun...

action_man

Üye
Tepki
46
selam arkadaslar ılgınıze alakanıza cok tesekur ederız.amacımız trıalı turkıyede elımızde geldıgınce ınsanlara tanıtmak.ve az da olsa basarılı oldugumuza ınanıyoruz merak eden arkadaslar ıcın mekanımız fatıh. kendı capımızda olsada bıseyler yapmaya calsııyoruz ınsallah trıal parcası ve malzeme sorunu ortadan kalktıgında cok daha basarılı vıdeolar cekmek ısterız.pazar günlerı barborostayız grubumuzda bısıkletın farklı tarzlarıyla ugrasan arkadaslar war ama su anda odaklandıgımız tek konu trıal oldugundan buna agırlık werıyoruz. yorumlarınız ıcın tekrar cok saolun.

• Beğen
Tepkiler: core100

endy

Daimi Üye
Tepki
97
@gasbomber

BU pazar barbrostaym :) tanısmak ısterm tekrar tebrkler guzel video;)

crazyay

Üye
Tepki
2
çokk gsll video n varr halil abii sprrsinn nedeyimm şuuu yann zıplamanı hala çözemedimm ama çözücemm:):)

• Beğen
Tepkiler: core100

core100

Üye
Tepki
43
@crazyay

teşekürler güzel kardeşim yanazıplama olayı biraz bence bisikletle alakalı yani bikenin düz maşa ve hafif olması gerekiyo gerisi becerine kalmış ama dikkat et sağ tarafına zıplarsan aynakoluna zarar verebilirsin sensoluna alıştır ben zıplayıp çıkamadım yerde çok aynakolu yamulttum sanaşimdiden başarılar;)