Halil EROĞLU Arkadasima Forum Formasi icin sonsuz teskkürlerimi sunuyorum

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Forum formasini nasil almanyaya getirte bilirim diye defalarca forma konusuna mesajlar atmistim ama ne yazikki hic bir yetkili bana bir defa olsun cevap vermedi. Onlarin yerine sagolsun cogu arkadaslardan biz göndeririz diye cevaplar almistim. Tüm yardimci olamak isteyen arkadaslara buradan tesekkürlerimi bir borc bilirim.:alkis:

Halil EROĞLU Arkadasim sagolsun bana devamli özelden bilgi vererek yardimci oldu. Bana ve esime 12 Mayis 2014 tarihin de göderdigi formalar bugün elime gecti. Inanin oakdar sevindirdiki beni anlatamam.:)

Kendisine buradan sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum.

Tesekkürler arkadasim.

Sevincten Formalari esimle beraber denemek icin gece turuna ciktik....

http://s14.directupload.net/images/140521/l3c27yup.jpg

Scudo

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
@Murat Cömez

Rica ederim güle güle giyin. Burada herkes güzel güzel giyinip fotoğraflarını gönderirken, uzaktakiler mahrum kalmamalı. Umarım beden sorunu olmamıştır. Bu arada tarih düzeltmesi yapayım. Kargoyu 12 Mayıs 2014'te gönderdim, 9 günde ulaşmış sağ salim. Farınız açık olsun...

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Formalarınız hayırlı olsun Murat abi. Elinize ulaşmasına çok sevindim. Size de eşinize de çok yakışmış :) Halil Bey i de örnek davranışından dolayı tebrik ediyorum. Forumun, dayanışmanın ne olduğunu gösteren bir davranış sergilemiş gerçekten.

Ekleme: Yalnız tarih i baya bi yanlış yazmışsın galiba Murat abi :)

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Halil EROĞLU

Bedenleri ayni senin dedigin gibi dogru cikti, sanki ölcü vermis gibi tam oldu.:) Tarihi mesajlardan kopylamistim ama yanlislikla senin üyelik tarihini kopyalamisim.:utn: Görünce hemen düzelttim.:)

NOT: Sana özelden mesaj yolluyorum ne olur artik su sorumu lütfen olumlu cevapla. :)

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Formalarınız size ve eşinize çok yakışmış iyi günlerde giyin. :)

Benim gözüm saatinize takıldı çok şık duruyor gerçekten. Modelini öğrenebilir miyiz acaba? :rolleyes:

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Valla formalar size ve yengeye çok yakışmış.
Formadaki Türk Bayrağı ecnebi diyarında ayrı bir ehemmiyetli olur eminim.
Hayırlı olsun. Üzerinizde eskisin formalar... :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Oğuzhan YAVUZ
Tesekkürler oguzhan bey,

Satin modelini tabiki ögrene bilirsiniz... Roger Dubuis King Square Column-Wheel kaliber RD 78 Google'ye yazarsaniz tüm bilgileri ögrene bilirsiniz.:)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Y.
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hep iyi günlerde giyin kardeşim ....Bana da yazıklar olsun senin bu formaları istediğini göremediğim için fırsatı kaçırmış oldum neyse kardeşim ...Yengeme de hürmetlerimi sunarım.

• Beğen
Tepkiler: Tahir Keskin

Kerim BEŞER

Forum Demirbaşı
Tepki
414
İyi günlerde kullanın Murat bey, Size ve eşinize çok yakışmış formalar.... Burada olupta orda olmayan herhangi bir şey için seve seve yardımcı oluruz...

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@ERTUNGA
Tolga kardesim öncelikle iyi dileklerin icin sagol. Ben istedigimi yazdigim zaman sen görevdeydin, yoksa foruma yazmaz direk sana telefon acardim. Bunun icin üzülmeye degmez, halil arkadasimiz sagolsun yardimci oldu. Cok üzüldügün icin yakinda bir seye ihtiyacim olacak onuda sana söylerim olurmu. :)

@Kerim BEŞER
Kerim bey ilginiz icin size cok tesekkür ediyorum.:)