Hafta içi akşam. Hafta sonu cumartesi

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Mert yagmuroglu tarafından paylaşıldı.

1. Mert yagmuroglu

Mert yagmuroglu Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben maltepede oturuyorum. Ama maltepede olmamız gerekmiyor. Kış geldi kendi adıma konuşuyorum binen sayısı düşüşte. O yüzden buluşulur ve binilebilir. Yön ya kaynarca ( pendik ) yada kadıköy oLabilir. Hafta içi akşam. 7-8 başlangıcında .. Hafta sonu cumartesi saat Farketmez .. pazar günü ise kendi grubumuzla sabah 9 bostancı pendik yapıyoruz o yüzden ben size katılamam fakat siz bize elbette katılabilirsiniz :rolleyes:

not: ben başlama için göstepedeki dostumun yanına giderim .. bostancıya düşünürüm .. kadıköye ise bi çay ısmarlatırım :cool: aynı şey kartaL pendik için geçerLi .. =) ( işin şakası ) Fakat gideriM yAni FarketMez ...:D

kOnuyu açMamdaki sebep iLLa bostancıdan iLLa ordan yada burdan değiL .. aLternatiF FazLa oLursa eksikLik hissediLmez ortak nokta çoğaLır ..

bu aRada yAğmur tüm kıyaFetiMi FeLç etsede iNadına biNicem =) ;)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-11-16_14-35-2.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...