Hafif Baş Ağrısı Burun Akıntısı

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Mustafa ÖZKARA tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    Kısa mesafeli turlarda dahi [10-20 km] bir süre sonra başımda hafif bir ağrının oluştuğunu [sanıyorum rüzgardan.] ve burnumda küçük bir akıntı oluştuğunu hissediyorum.
    Sinüzit midir sizce?

2. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sinüzit!

Çok hassassınız hemde.. Bende aynı dertten muzdaribim. çözüm şöyle; elbette bununla ilgili antibiyotik kullanmanız gerekir.. GTurlarda kaskımın altına bandana takıyorum, sorun bitiyor. İyi pedallar..:)

Mustafa ÖZKARA bunu beğendi.
    Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hmm, teşekkür ederim Tolga Bey,
    Bu kötü haber, kısa zamanda doktora gözükmek gerek galiba.

paramedik34 bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-7-17_11-23-49.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
upload_2015-11-26_19-21-0.png
Arkadaşlar selam, Benim gibi 50'sine dayanmış olanların dikkat etmesi gereken bir konu var: Kemik erimesi ve kas kütle kaybı. Bu sorun özellikle 40'lı yaşlarda başlayıp, ilerleyen yaşlarda...
3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...