hadımköyden selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında özkan deniz tarafından paylaşıldı.

1. özkan deniz

özkan deniz Yeni Üye

sanırım ben en yeni üyenizim:) eskiden işe bile bisikletle giderdim ama uzun bir süredir uzak kaldım şimdi yeni bir bisiklet alıcam en kısa sürede ve bu konuda yardımınızı bekliyorum.
    bu arada bahçeşehir, beylikdüzü civarında turlara katılabilirim geçen hafta bahçeşehir hadımköy yolundaki tugayın önünde 2 arkadaş gördüm sonradan durmadığıma pişman oldum.
    herkese iyi günler iyi haftasonları

2. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Size de iyi forumlar ,Hosgeldiniz . ben de avcılardayım bisiklet alırsam Avcılar beylikdüzü 5 dakika , bisikletle :D

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_8-49-0.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2016-10-18_10-15-4.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...