Hadımköy Yolu

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında tunacalis tarafından paylaşıldı.

1. tunacalis

tunacalis Aktif Üye

Seviye:
    Beylikdüzü civarında yol bisikleti kullanan arkadaşlar var ise, Hadımköy yolunu şiddetle tavsiye ediyorum. Yol tabir-i caizse kaymak gibi. Rampa ve inişleri ile süper. Bugün Beylikdüzünden Hadımköy'e 30 km'lik bir sürüş yaptım. Beylikdüzünden hadımköy gişelere kadarki mesafede yol çok kötüydü ama hadımköy yoluna sapıp 1 km gittikten sonra yol harika. Yolun en güzel yanıda geniş emniyet şeridine sahip olması. Antreman için harika bir yol. Araba ile gidip sürüşümü orda yapmayı planlıyorum bundan sonra.

Yollarda görüşmek üzere.....

İlginizi Çekebilir

2.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
upload_2016-8-24_11-9-43.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Ekran Görüntüsü (7).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...