Hacı hacıyı mekkede hoca hocayı tekkede bisikletçi bisikletçiyi nerede bulur

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben genelde netten buluyorum yollarda o kadar az bisikletçi varki. bazen bisiklet camiası bakımından kendimi yollarda ben efsaneyim filmindeki Will Smith gibi hissediyorum. Bisikletçilerin toplandığı, adresi olan bir mekan yok. Bak motorcuların kahvesi var ama bisikletçiler PAB gibi tur sonrası her defasında farklı bir mekanda bir araya geliyor. Bir ikide dükkan var arada bir toplanılan. Bisiklet camiası stabil değil. Sıkılan çıkıyor. Festivalleri de unutmamak gerek; daha geniş coğrafya ve kültürlerin bisikletçilerini bir araya getiriyor, kaynaştırıyor. Uzun turcularla da merhabalaştığımız, haberleştiğimiz oluyor. Belkide tanışma seremonilerinin en vasatı yabancı bisikletliler. Bisiklet gruplarının etkinlikleri bir süre sonra tavsıyor, yeni bir renk ve soluktan uzak sıradan tekrarlara dönüşüyor. Sonra aradığını bulamayanlar grubu terkediyor. Bağlıları ise bir elin parmağını geçmiyor. Tabi sorumluluk almak istemeyen, elini taşın altına koymayan, sadece laf olsun, ortam yapalım diye takip eden önemli bir kitlede var.

• Beğen
Tepkiler: suat akman
Scudo

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
"hacı hacıyı mekkede hoca hocayı tekkede bisikletçi bisikletçiyi strava segmentinde bulur " diye cevap veresim geldi :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato