Hacettepe Üniversitesi Antrenman Bilimi Sempozyumu 2

rammstein

Üye
Tepki
69
Federasyonun sitesinde de ilan edilen sempozyumun bisiklet branşına katılan kişi sayısı malesef 8-9 kişiyi geçmedi. Eğer talep olursa sempozyumun genel oturum konularını(yorgunluk, dayanıklılık, kuvvet, sürat. doping vs vs) yollayabilirim.

Scudo

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben katılmayı çok isterdim fakat tarihler benim için uygun değildi maalesef. Paylaşım çok iyi olurdu....

• Beğen
Tepkiler: rammstein

rammstein

Üye
Tepki
69
Bisiklet branşı için italyan milli takımınn spor hekimi Marco de Angelis geldi, bir daha zor ele geçecek bi fırsat gercekten

genel oturum konuları: (link)

• Beğen
Tepkiler: sifa ve Oxsy

serkanayt

Üye
Tepki
11
hepimiz çok seviniriz. linke ulaşamadım eğer bu bölümde yollarsan hepimiz yararlanmış oluruz.teşekkürler......

rammstein

Üye
Tepki
69
@serkanayt

link sağlam. linke tıklayınca sayfa acılır pencere olarak açılabiliyor.engelleyici açık ise belki bu yüzden ulaşamıyor olabilrsinz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu konu gercekten cok onemli ama sanirim yeterince duyrulmadigini dusunuyorum amatorde binilse profosonelde binilse gercekten ciddi bi konu....
bende linke ulasamadim...

rammstein

Üye
Tepki
69
@inbox

linki tekrar kontrol ettim ve sağlam görünüyor az önce bahsettğim gibi pop up olarak acılması sorun olabilr.Yinede ulaşamazsanız isteyen arkadaşlara e-posta atabilirm.