habıbler ve arnavut koy gezisi

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
arkadaslar merhaba: hafta sonu ıcın organizasyon baktım istanbulda ama goremedim uygun birsey. genelde istanbulun yogun kesimlerinde oluyor organizasyonlar. habibler arnavutkoy istikametinde gezi dusunebilecek arkadaslar varmı cumartesi yada pazar icin. bir aydır kolum kırıktı ve 10 gun once alcımı actım. eger bu guzergaha uygun kiseler varsa yazısalım ve kararlastıralım. en son 10 yada 11 yıl once gitmistim o yone ve orman icinden, trafikten uzak diye hatırlıyorum. onerisi olan varsa paylasalım burdan( su an sadece fikir su alık)
saglıkla kalın

Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
3 ay önce bir tur yaptık o yöne.durusudan balabana geçip aynı istikametten geri geldik.askeri yoldan mahmutbeyden geçerek şirinevler üzerinden dönüp zeytin burnunda bitmişti turumuz.gidiş-dönüş 164 km ile kendi rekorumuzu kırmıştık o gün.bence harika bir güzergah.ben katılmak isterdim ama geçen haftaki uludağ zirve tırmanışından dönüşte bisikletimi getiremedim.şu an bursada size iyi eğlenceler dilerim.yol konusunda fikirlerimi paylaşabilirim.

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
hızlı: bahsettıgım guzergah mahmut bey koprusunden gecen ve askerıyeden devam eden yol. hatırladıgım kadarıyla bıraz dar ve ruzgarlı gıdıs oluyo sonrası habıbler ve orayıda gecınce ormana ulasılıyor ve sapılacak koy yolları vardıye hatırlıyorum( cok oncelerı gıtmıstım). ve sonrasında degısık yerlere kanal kenarları yada ırmak boylarına ınılecek yerler vardı dıye hatırlıyorum. hatta gol vardı balık tuttugumuz. keske olabılsen ve bunu yapabılsem. bu hafta ıznım bıtıyor takı agustos 13 e kadar yok bı daha. bılen arkadasların olması hos olurdu ve fazlaca yormadan kendımızı rotayı belırlerdık.
saglıcakla kalın cumaya kadar bakalım ılgı olursa yapalım.

bu arada hızlı: guzergah bılgılerı ıle alakalı notlarını paylasırsan memnun olurum

H.Çelik

Üye
Tepki
24
süleyman şatır abi nin 2-3 ay önce o güzegahtan çerkezköy gezileri hakkındaki yazı ve fotoğraflarını görmüştüm formda istersen bir bakıver benimde çok yapmak isteyipte zaman bulup yapamağım bir gezi güzergahı. kısmet...

fakiyeteyran

Aktif Üye
Tepki
187
süleyman şatır abi nin 2-3 ay önce o güzegahtan çerkezköy gezileri hakkındaki yazı ve fotoğraflarını görmüştüm formda istersen bir bakıver benimde çok yapmak isteyipte zaman bulup yapamağım bir gezi güzergahı. kısmet...
tesekkürler.