guzel sehir izmir

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yillardir Turkiye'nin her kosesine gittim geldim. Izmire gelisim de ilk degil tabi ki. Her seferinde istanbul'a baska gozle baktim daha mukemmel daha inanilmaz daha guzel. Yurt disinda bulundum gerekse akdeniz karadeniz ege ic anadolu vs. Fakat bisiklet tutkum basladiktan sonra izmiri daha bi guzel gordum bu yil. Sahil yolu olsun fuar alani olsun spor yapan bir cok insan var. Ulkemizde sporla ilgilenen insan sayisi arttikca gelisimi ve yukselisi daha da articaktir. Ne kadar fazla bisiklet varmis izmirde insanlar marka model bayan erkek ayirmaksizin biniyorlar. Gercekten istanbuldan bir adim onde spor konusunda izmir tebrik etmek lazim ve izmirli arkadaslarin da cok sansli oldugunu bisiklete daha da zevkle binmelerini temenni ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Snr U
Scudo

Ercan.s

Üye
Tepki
52
Bisiklet
Merida
Teşekkürler güzel yorumunuz için. Bir İzmir'li olarak gurur duydum. Gürkan Genç ile Mavişehir-Sasalı bisiklet yolunda karşılaşmıştık. Kendisi de Türkiye'deki gördüğüm en güzel bisiklet yolu diye bahsetmişti buradan. Karşıyaka belediyesi bu konuda -az da olsa- gelişme gösteriyor. Karbis projesi sayesinde bir çok kişiyi bisiklete binerken görmek mutluluk verici. Ancak milletimizin gözünde bisiklet sadece karne hediyesi gibi göründüğü için bisikletliye saygı gösteren kişi sayısı hala çok az. Bisiklet yolunda iken "Bisiklete binecek başka yer bulamadın mı?" diyebilen bir toplumda yaşıyoruz maalesef. :)

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.229
Bisiklet
Mosso
İzmir Güzeldir her ne kadar insanlarının çoğu düşüncesiz olsa da bisikletlilere gereken saygı gösterilmese de izmir güzeldir...

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
İzmir gerçekten harika, Türkiye'nin avrupasıdır bence. Yaşanılasıdır, insanları son derece kaliteli ve rahattır. İlerde hayat düzenimi kurmak istediğim tek şehirdir.

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Insanlarimizin anlayisizligi yobaz yaklasimlardan dolayi olusmaktadir. Turkiyede spor ne kadar gelismeye calissada gerilemeyle ayni orandadir. Spor bakanimiz bile sporla alakasiz kisiliktir ki bu hepsine cevap olabilcek niteliktedir. Izmirli arkadaslar vaktiniz varsa izmir alsancak fuar icinde taekwondo musabakalari var bende ordayim guzel musabakalar oluyor haberiniz olsun. Izmir yasanicak yer evet ama istanbulun tadi baska :))