Güvenlikçiler.

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Güvenlikçilerin çoğu güvenlik sağlamaktan acizler. Sesleri kurallara uymayanlara değil, nedense bisikletlilere daha çok çıkıyor. Onlar sayesinde istediğimiz her yere bisikletlerimizi sokamıyoruz. Pek çok zaman kibarlıktan yoksun insancık olarak bize davranıyorlar. Bisiklet yolu yayalar, araçlar tarafından işgal edilmişken onları uyarmayıp bisiklet yolu dışına bisikletleri soktuğumuz zaman bize papazlanıyorlar. Deli oluyorum varya.. Ya bisiklet yolu dışına çıkmak için güvenlikçiden izin istemek nasıl bir aşağılık durum ya. Allah' tan son zamanlarda şehir içinde araç yolundan dışarı pek çıkmıyorum, böylece güvenlikçi sıkıntısını biraz unuttum. Köpekler kadar bu dandik güvenlikçilerle uğraşmaktan çekiniyorum. Çekinmemin sebebi polemiği ve gerginliği sevmemem ve hazır cevap olamamam.

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar herkese herzaman söylüyorum 1 gününüzü çıkartacağınız lisansınız sizi devletin, güvenlikçinin, polisin ve trafikteki şöförün gözünde yoldaki sıradan bir bisikleti konumundan çıkarıp bu işle ciddi olarak ilgilenen bir SÜRÜCÜ konumuna sokar ve size karşı daha ciddi ve duyarlı olurlar...

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Ya bisiklet yolu diyince sen şimdi aklıma geldi, bu kadıköy'de sahil şeridinde bisiklet yolu üzerinde yürüyüp nie bisiklet yolunda kullanmıyosun diyen tipler var tam komedi. Bi de avşa'da bi amca vardı karşıdan geliyo böle stabilize yolu tam ortalamış, ben yanından geçerken kendi şeridinden git demişti :D

Güvenlikçiler konusunda diyebilecegim kendilerine söyleneni yapan asgari ücretle çalışan insanlar çok yüklenmek istemem. Ama tabi başkalarına laf atmayıp sana laf atınca adamın sinir bozuluyo.