Güvenli Sürüş

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında fatih ulusoy tarafından paylaşıldı.

1. fatih ulusoy

fatih ulusoy Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar, öncelikle şunu belirtmek istiyorum.Umarım yanlış bir yere açmamışımdır konuyu.Arkadaşlar sizlerden ricam küçük birkaç arkadaşımız için güvenli bisiklet kullanımı ve püf noktalarıyla ilgili görüntü(video,resim,animasyon vs..) ve yazı arıyorum.Elinde böyle kaynakları olan ya da bu tür şeylerin bulunabileceği internet adresi önerebilecek arkadaşlar yardım ederlerse çok memnun olurum.Çocuklar 1 ile 8. sınıf arasında olduğu için basit bir dille anlatılırsa daha makbule geçer. Teşekkürler..

İlginizi Çekebilir

58a53c7-kingston-university-21f4138-.jpg
İngiltere'deki Kingston Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre her gün siyah (bitter) çikolata yemek atletik performansı artırmaya yardımcı oluyor. Çoğumuzun bildiği gibi pancar suyu...
upload_2016-9-20_11-39-13.png
Forum selam, işler nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır :) Form tutmak diye bir laf var. Ya da bir atlet iddialıysa onun için 'bugün formunda' deriz. Bu terimin bir geçmişi varmış. 1800'lü...
training-plan_0.jpg
Bicycling'e göre mümkün :D Forumda son zamanlarda bisiklet antrenmanlarının nasıl olması gerektiğini sıkça konuşur olduk. Fakat bunun için nabız bölgelerini bilmek, yani nabzı ölçmek gerekiyor....