Güvenli sürüş rotaları - uyarılar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Kerem Özbayrak tarafından paylaşıldı.

1. Kerem Özbayrak

Kerem Özbayrak Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,

Üşenenler 2. paragraftan itibaren okuyabilir.

3 gün önce çarşamba gecesi saat 10 gibi Bostancı'dan yola çıkıp Pendik tersaneler tarafına sahilden gece turu yaptım tek başıma. Gece ilk defa Pendik tarafına gittiğimden özellikle Kartal - Pendik arası oldukça tedirgin oldum. Bahsettiğim ara bölgede karanlık bölgeler ve inşaat alanları var. O saatlerde oldukça ıssız ve etrafta gördüğünüz kişiler önyargılı bakmak gerekirse hiç tekin gözükmüyor. 2.30 saatlik turumda kavga edenler, arabada, kuytuda sevgililer, sarhoşlar, 3 araba arasında içkili dans edenler, üzerime atlayacak gibi bakanlara rastladım. Yol boyunca aklıma, bu akşam eve soyulmadan ya da darp edilmeden dönebilecek miyim sorusu geldi.

Untitled.jpg

Amacım: Tekin olmadığını düşündüğünüz bölge/lokasyonları, saat bilgisi ve eğer varsa başınıza gelen, yaşadığınız tatsız olaylarla birlikte paylaşmanız, bu şekilde birbirimizi dolaylı yoldan da olsa uyarmamızdır. Mümkünse ufak bir harita görüntüsü de eklenebilir.

gmfaruk bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
squat-nedir_646x340.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...