Gürkan Genç'in bisikletle yaptığı dünya turu

Scudo

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Gurkan Genc, benim bisiklet ile alakam yokken, kardeşime kron marka bisiklet araştırırken tesadüfen, sadece kron sana sponsor diye seni tanıdığım. bisiklete ve yaşam tarzıma bakış açımı değiştirmeme sebep olan birisisin. :) şimdi imkanım ve zamanım oldukça kendime şehir içi ve şehirler arası turlar ayarlayıp hayata daha önce bakmadığım açılardan bakıyorum. 30 yaşından sonra her geçen gün yaşlandığımı değil gençleştiğimi hissediyorum. TEŞEKKÜRLER...

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
@Gurkan Genc Ben bisikleti biraz geç keşfettim, o zamandan beri de eh kendi çapımızda şuraya buraya turlarken sizinki boyutta bir turu sanırım şimdilik hayal bile edemem. İlerde belki diyeceğim ama dediğimle kalırım büyük ihtimal... Özetle ne desem boş, akşamdan beridir okuyorum tur yazılarınızı, okudukça hayranlığım artıyor...

Bir de şu sayfanızdaki fotoğraf o kadar hoşuma gitti ki, tablete arka plan yaptım. Allah kolaylık versin, sağlık ve esenlikle pedallayın...

Dosyalar

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.089
Bisiklet
Kron
abi gecirdigin kazalardan yeni haberim oldu gecmis olsun face de vb hic paylamiyosunuz bu tarz haberleri
BU TURU TAMAMLADIKTAN SONRA BI DE YELKENLE DUNYA TURU KOTU OLMAZ :)

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
okuyunca gerçekten şok oldum, büyük kazalar atlatmışsınız. Facebooktan takip edince herşey güllük gülistanlık gibi görünüyor kazaları hiç düşünmemiştik diğer faktörler olası şeyler ama gerçekten ciddi olaylar geçirmişsiniz. Cesaretinizden ötürü kutluyorum. Umarım bundan sonraki süreçte daha az kaza ile atlatır ve turunuzu tamamlayıp yıllarca anlatırsınız :) Bu film tutar

Elbrus

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Atakan
Bisiklet
Carraro
İnsan özeniyor :)

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
@Gurkan Genc senin yazilarini okuyarak bisiklete geri basladim. Sen cogu kisiye iyinornek oluyorsun. Şu anda 3 yillik dunya turu hayalini kuruyorsam bu senin sayende... keske etrafimizda senin gibi insanlar daha cok olsa. Yolun aciik olsun dostum

• Beğen
Tepkiler: Mesut YB

Tolstoy

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Muhammet A.
Bisiklet
Kron
Kenya ya geçecek gürkan genç bugünlerde. Sitesinde yazılar var.twitter, instagram onlardan da bilgiler fotoğraflar, yazılar paylaşıyor.

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
Anladım. Sitesinde şu an nerede uygilamasi çalışmıyor
Ne zaman baksam çalışmıyor :(

dodobir

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
Kerem
Bisiklet
Cube
Rotasiz Seyyah kendisi hakkinda yazmis :)

(link)

yavuz ergat

Aktif Üye
Tepki
213
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İki gün önce cnn yada ntv ye canlı bağlandı akşam haberlerinde.Kenyada olduğunu söyledi.Planlamasına göre 2020 yılında Türkiye ye geri dönüş yapacakmış.Başarılar diliyorum.

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
En son Ortadoğu'da Bahreyn'de mesaj yazmışım. Katar, Birleşik Arap Emirliği Umman, Etiyopya, Kenya, Tanzanya, Malavi, Botsvana, Lesotho, Swaziland, Güney Afrika bitirdiğim, Güney AMerika'ya geçmeye hazırlanıyorum veya belli de olmaz. Yardırı Namibya'dan Fas a katar Afrika nın öbür tarafından yukarı çıkarım sağım solum belli olmuyor.

Bu aralar ispanyolca öğreniyorum okula gitmeye başladım :)

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Abi senin de konu hortlatacağın aklımın ucundan geçmezdi:D facebookta daha aktifsin sanırım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
En son baktigimda Gürkan abi 2015"te girmisti foruma, vaybe duygulandim simdi... :)