Gürkan Genç'in bisikletle yaptığı dünya turu

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
Tur 25 ağustos günü 1. meclis'ten başlıyor... birinci adım, ankara-izmir... yol üstünde sunumlar devam edecekmiş. Kendisiyle tanışma fırsatını bugün ODTU MTB Takımı sayesinde yakaladım... yol üzerindeki arkadaşların bu sunumları kaçırmamasını dilerim.

DİKKAT: yüksek dozlu hayal düzeyi ve daha yüksek dozlu hayali gerçek yapma düzeyi, rutin bozulmalarına neden olabilir.

Scudo

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
7 yıl mı? :freak_ani

Tur 7 yıl sürecek diyor.

Yedi yıl!

7 yıl !!!

:Ahhh-1660

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hakikaten 7 yıl :box2::Ahhh-1660
84 ay
2500 günden fazla
:Skull-175

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Tuncay Üner

kendisi henüz evli diilmiş... söyleşide kendi tur aşklarından bahsetti, başka bisikletlilerin aşklarından da :)
gerçekten renkli bi sohbetti...

Mesut C.

Forum Demirbaşı
Tepki
179
Bisiklet
Merida
Kendilerini tebrik eder, kazasız belasız yolculuklar dilerim. :) Gerçekten çok büyük iş...

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
zor bee. düşüncesi bile zor. sayfasında rotasını okudum, inceledim. imkansız gibi geldi bana. inşallah başarır.

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu inanılmaz birşey başka hiç bir şey düşünmeyip 7 yıl boyunca köy köy il il ülkeden ülkeye pedallamak inanılmaz birşey İNŞALLAH BAŞARIR

ŞİMDİDEN TEBRİK EDERİZ:)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
kalbine silah bile dayamışlar...
iki ayaklı hayvanlardan çektiğini 4 ayaklılardan çekmemiş
(kurtlar sarmış çadırının etrafını ama iki ayaklıların yaptığını yapmamışlar... göğsüne silah bile dayamış bizim insanoğlu.. işte hayvanların silahı yok... hayvanlar saygıdan anlıyor mu ne?? zehirli bi sürüngen için (çıngıraklı yılan diyoruz biz galiba..) çadırının yerini değiştirmiş... yılan kaçmış gitmiş işte....

ama çok uzun çoook... çok cesaret lazım çoook...

• Beğen

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Ankarada olup ta tanışmayan arkadaşlar kendisi pab turlarına gelir.Tanışabilirsiniz :)

• Beğen

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bu arada gençler için bursu var, kesinleşmemekle birlikte bazı rotalarda bazı gençleri de yanında görütücekmiş...

bu arada durmamış, kendi başına tur yapmak isteyen bisikletçilere de sponsor ayarlamış...

o da yetmemiş, sayfasında sorular sorucakmış.. cevaplayanlara kurayla bisiklet hediye edilicekmiş...

ayrıntılar ilk sayfada link'i olan sayfalarda :)

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Tebrik ediyor, can-ı gönülden destekliyorum. Umarım blog yazılarında geçen turun başındaki havayı tekrar yakalar ve bizi alır sürükler dünyanın dört bir yanına.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bundan sonrası...
birine fazla desteğin bu forumda "ne akrabalığı, ne ticari ilişkisi var..." sorularına dönüştüğünü, takip ettiğim bi kaç başlıktan biliyorum...

ama böyle bi plan böyle bi amaç ve ülkemde bu imkanları değerlendirebilcek bazı kardeşlerimin olduğunu bilerek... başlığı ve linkleri güncel tutmak istiyorum...
hepsi bu :) güzel olan bi'şey de cezalandırılmasın be yaa :)

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Bu gün ODTü de kendisini dinleyip yer yer tecrübelerinden kendime pay çıkardım. Japonya ya gideceğim dediğinde sevdikleri , ailesi bile inanmazken o bunu başardı. Hatta kendisine güvenmeyen Kron firmasının güzel hediyesin'nden de bahsettik. :) Bu tur u da başaracağını düşünüyorum. Kendisinin de dediği gibi, bilerek hesaplayarak kimsenin gitmediği bir yoldan siz de gitmezsiniz ama o rüzgâr'ın ve tekerlerinin gittiği yerden gitmekten vazgeçmeyecek biri. Yeni deneyimlerini ve yola çıkmasını beklemedeyiz artık.

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
İşi gücü yok ingilizce konuşan ülkelerden vize alması zor olucak,7 yıl uzun süre 2 senede bitiriliyor hatta bazıları 8 ayda bile bitiriyor hatta bir adam 180 günde bitirmişti.Bütün ülkeleri adam gibi gezicem dersen 4 senede biter rahat rahat hemde.Ama para lazım günlük en az 10 dolara ihtiyaç var gücü korumak için.Ben hiç desteksiz gelecek ay hindistana ve ordan nepala gidiceğim.gücümü korumak için günde 30 dolarlık yicek tüketicem.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
(ne yazık ki) güncel... :)

söyleşiler çok eğlenceli, çok hayata dair... keşke türkiye'nin 4 bi yanına daha çok yayılıp anlatılabilseydi bu hatıralar...
ama amaç farklı öyle değil mi... bu yolculuk başlamak zorunda...

uğurlamak isteyen arkadaşlar için, şimdilik bi engel görünmüyor... belirtilen tarihlerde yolculuk başlıyor...

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha önce bir çok işi başarıyla tamamlamış, bu işi de başarıyla halledeceğine inanıyorum, 7 yıl hayatının yarısını tüketmek diyen arkadaşlar, Adam o 7 yılda sizin tüm hayatınız boyu yaşadıklarınızdan daha çok şey yaşayacaktır eminim :)

• Beğen
Tepkiler: Tolstoy